2733
2739
عنوان

کسی از شرکت فامیلا هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 52 پست
سپاهیا که وضعشون خوبه همیشه 

نه همشون اونام مثل جاهای دیگن

خدا به داد مردم برسه اخه این تعدیل نیرویی ها چه کنن؟

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...
عزیزم باز شما میدونی هر ماه یه پولی به حسابت میاد که روی اون برنامه ریزی کنی. شوهر من شغلش آزاده الا ...

شوهر منم شغلش آزاده مکانیکه تازه روزی کلی درآمد داشت الان واسه یه قسط ۳۶۰ تومنی لنگ موندیم ، بنده خداها مردم ندارن که حتی ماشینشون رو تعمیر کنن این قدرم لوازم یدکی گرون شده که حد و اندازه نداره، بیچاره شوهر من شبا همش با استرس میخوابه خودمم میگم بیچاره بچه ام با چی بزرگ بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان باباش الان من باردارم هم حاضر نیستن کمک کنن حتی زنگ نمیزنن بهمون بگن زنده اید. مامان بابای من ...

عزیزم من پرسیدم گفتم نه اصلا اینطوری نیست قرار نیس اتفاقی بیفته

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
طفلی نظامیام تو وضع سختین مخصوص سپاهیا و نیرو انتظامی که کلیم فحش میخورن و تهمت میشنون. خدا سایه ام ...

دعا کنین شوهرم ارتشه حالا میخوان دوسال ماموریت بفرستنشون مرز از الان دارم دق میکنم😔😔😔ما تازه چندماهه از انتقالی منطقه محروم برگشتیم

2731
عزیزم من پرسیدم گفتم نه اصلا اینطوری نیست قرار نیس اتفاقی بیفته

خدا خیرت بده....من میخوام واسه همه مردم ختم قران و دعا بگیرم بلکه به دادشون برسه.......همه مشکل دارن واقعا

گاهی میگم انقذر کفر نعمت کردیم اون زمان که باید قدر ندونستیم الان خدا قهرش شده انگار

دعا کنین شوهرم ارتشه حالا میخوان دوسال ماموریت بفرستنشون مرز از الان دارم دق میکنم😔😔😔ما تازه چندم ...

الهی عزیزم.....مرز خیلی سخته

خدا به شوهرت سلامتی بده الهی

کدوم بخشن؟ارتش؟

الهی عزیزم.....مرز خیلی سخته خدا به شوهرت سلامتی بده الهی کدوم بخشن؟ارتش؟

ارتش نیرو زمینی

عزیزم تو حامله ای دعات مستجاب میشه برای حاجت دل منم دعا کن عزیزم😔😔

2738