2733
2734
براش سخته ‌یجورایی . از طرفه دیگم کارشو نمیتونه ول کنه .  تو این چن ماه چن دفه اومده و حداقل 15 ...

خوب بگو یه چند هفته رو مامانت بیاد خونه خودت پیشت تا از شوهرتم دور نباشی.

استراحت مطلقی عزیزم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقتش خجالت میکشم...     هنوز 7تیر مراسم عروسیم بود و الان باردارم...تا چند ماه نمیخام ب ...

عزیزممم... عیبی نداره اعتماد به نفس داشته باش❤❤❤❤

ولی واقعا خداروشکر کن بدون دردسر باردار شدی واقعا خدا دوستت داشته و داره من خودم سر باردار شدنم چقدر استرس کشیدم خیلی هم البته منتظر نبودم ۴ یا ۵ ماه. واقعا برای همه منتظرا دعا میکنم.

حالا به این فکر کن و اصلا خجالت نکش و حداقل به همکارای خانومت بگو که خود به خود به گوش آقایون هم میرسه😉

2731
نه بابا انقد سخت نگیر عزیززززززم بچه یعنی شیطنت و بازیگوشی مطمئن باش یذره بزرگتر شه دلت واسهذاین رو ...

اره به خدا من همیشه به همین فکر میکنم که بزرگ بشه دلم تنگ میشه... ولی اصلا با خرابکاریاش مشکلی ندارم، برعکس میخندم... مبل و فرش که دیگه نابود شد از دستش😂 ولی بیرون رفتن بَدیش اینه که تو این گرما هم بغل کردنش سخته هم اینکه بخوام دنبالش تند تند راه برم که یه وقت خدایی نکرده اتفاقی نیفته واسش..تپش قلب و تنگی نفس دارم واسه همین اذیت میشم...ان‌شاءالله گل پسرت سالم و به موقع به دنیا بیاد عزیزم😍

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
نه به کسی که ربطی نداره خدا خواسته و داده اما خوب من روم نمیشه... آخه محیط یکمی مردونه هستش واقعا خج ...

عزیزم من تا قبل از ازدواجم 7سال شاغل بودم تو محیط کار خصوصا مردونه باید پررو و جدی باشی ...

عزیزممم... عیبی نداره اعتماد به نفس داشته باش❤❤❤❤ ولی واقعا خداروشکر کن بدون دردسر باردار شدی واقعا ...

بعله واقعا خدا رو شکررر... همون دیگه آقایون متوجه میشن... البته کم کم میگم دیگه.. چون خودم نگم یه چند وقت دیگه خودشون متوجه میشن

2738
اره به خدا من همیشه به همین فکر میکنم که بزرگ بشه دلم تنگ میشه... ولی اصلا با خرابکاریاش مشکلی ندارم ...

فدات شم،اره حق داری 

برو خونه اقوام و اطرافیانتون که بچه دارن تا با بچه اونا سرگرم بشه

خوب بگو یه چند هفته رو مامانت بیاد خونه خودت پیشت تا از شوهرتم دور نباشی. استراحت مطلقی عزیزم؟

مامانم فوت شده . ابجیم میاد همرام . اره یجورایی . الان 3 ماهه خونه بابامم . و هیچ کاریم متاسفانه نمیتونم بکنم . 

در زندگیه من از مُحبت هیچ خاری گل نشد ...
مامانم فوت شده . ابجیم میاد همرام . اره یجورایی . الان 3 ماهه خونه بابامم . و هیچ کاریم متاسفانه نمی ...

متاسفم عزیزم،روحشون شاد جاشون سبز.

توکلت بخدا باشه منم پدر ندارم،اتفاقا به نظر من خدا هوای ماهارو که یذره بی کسیم بیشتر داره.مطمئن باش خود خدا حافظ و مراقبت میشه...

متاسفم عزیزم،روحشون شاد جاشون سبز. توکلت بخدا باشه منم پدر ندارم،اتفاقا به نظر من خدا هوای ماهارو ک ...

قربونت برم ابجی . خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه . ببخش اگه یجورایی ناراحتت کردم . 

در زندگیه من از مُحبت هیچ خاری گل نشد ...
قربونت برم ابجی . خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه . ببخش اگه یجورایی ناراحتت کردم . 

نه عزیزم این چه حرفیه

انشاالله که نی نی نازت به سلامت بدنیا میاد و پشت و پناهت میشه...