2733
2734
عنوان

کدوم لباسو بدوزم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 40 پست
چرا نی نی سایت جدید شده واسه من عکس نمیاد

شاید حافظه گوشیت پرشده یا گوگل پلیت به روز نیس واسه من یباراینجوری شده بود کاربریمم حذف کردم درست نشد ولی بروز رسانی کردم درست شد

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالا گفتم ۵۷ کیلیو  قد ۶۳ ی کوچولو  شکم  زایمانی  دارم  ا ...

هیکل به قد وزن ربط نداره 

مثلا فرم سینه و با سن متناسب و کمر باریک و شکم و پهلو نداشتن 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728
هیکل به قد وزن ربط نداره  مثلا فرم سینه و با سن متناسب و کمر باریک و شکم و پهلو نداشتن

درسته  ولی اخه   کسی باشه  جمعش میکنه

مثلا  سوتین جک داراسفنجی

خودم   پهلو  نه   ولی  شکم کوچولو  دارم  با  گن جمش میکنم

درسته  ولی اخه   کسی باشه  جمعش میکنه مثلا  سوتین جک داراسفنجی خود ...

باش پس بدوز 

سومی خوبه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740