2737
2734
عنوان

کدوم لباسو بدوزم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 40 پست
چرا نی نی سایت جدید شده واسه من عکس نمیاد

شاید حافظه گوشیت پرشده یا گوگل پلیت به روز نیس واسه من یباراینجوری شده بود کاربریمم حذف کردم درست نشد ولی بروز رسانی کردم درست شد

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا گفتم ۵۷ کیلیو  قد ۶۳ ی کوچولو  شکم  زایمانی  دارم  ا ...

هیکل به قد وزن ربط نداره 

مثلا فرم سینه و با سن متناسب و کمر باریک و شکم و پهلو نداشتن 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728
هیکل به قد وزن ربط نداره  مثلا فرم سینه و با سن متناسب و کمر باریک و شکم و پهلو نداشتن

درسته  ولی اخه   کسی باشه  جمعش میکنه

مثلا  سوتین جک داراسفنجی

خودم   پهلو  نه   ولی  شکم کوچولو  دارم  با  گن جمش میکنم

درسته  ولی اخه   کسی باشه  جمعش میکنه مثلا  سوتین جک داراسفنجی خود ...

باش پس بدوز 

سومی خوبه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738