2733
2739
عنوان

حس وحالتون وقتی که برای اولین بار تنها پشت ماشین نشستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3176 بازدید | 82 پست
ببخشید استاتر میشه سوالمو اینجا بپرسم؟😆😇

بپرس عزیزم

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙
من ۸ ساله گواهینامه دارم ولی میترسم بشدت و با وجودی که ارزومه رانندگی کنم اما پشت ماشین نمیشینم

منم ۱۲ ساله دارم اوایل پراید صفرم خریدم ولی هیچوقت تنها نشستم الانم نمیشینم خیلی میترسم، ولی دوتا بچه دارم که واقعا لازمه دیگه خسته شدم هیچجا نمیتونم برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست تو جیب مبارک بکنین و ماشین اتومات بخرین تا زیر پاتون خاموش نشه،😆😆😆😆 اونوقت دنیارو عشقه البته ...

وای دقیقا .بابام اتومات داره ..پشتش ک میشنیم تازه میفهم ماشین ینی چی ....

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
منم فکر میکردم خیلی میترسم اما اصلا اینطوری نیست چون وقتی تنهایی خودت حواست به همه چیز هست خیلی بهتر ...

😆😆😆✌💪🖒

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙
2742
وای دقیقا .بابام اتومات داره ..پشتش ک میشنیم تازه میفهم ماشین ینی چی ....

منم اتومات دارم اصلا پشت دنده ای نه نشستم نه میشینم نه بلدم بشینم. اعتقاد دارم تا اتومات هست دلیلی نداره به خودم سختی بدم

دخترم تمام زندگی من

منه ک حدود ۲سال رانندگی کردم با همراه الانم چندماهه تتها میرم اگه شوهرم بزاره .تو فکر خرید ماشین برای خودمم هرجور ک شده. 

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
ببین چیزی که تو رانندگی خانوما رو اذیت میکنه میدونی چیه؟ اینکه فکر میکنن همه چشم درآوردن دارن اونا ر ...

واقعا

ممنون عزیزم از راهنماییت😍

2740
منم اتومات دارم اصلا پشت دنده ای نه نشستم نه میشینم نه بلدم بشینم. اعتقاد دارم تا اتومات هست دلیلی ن ...

اره منم دلم دیگه اتومات میخواد .شوهرمم داشت اما من پشتش نشسته بودم ینی نمیذاشت .الان ک فروخته و ۲۰۶خریده میزاره گاهی بشینم اونم‌با کلی ادا و اطوار!

منم واقعا لازممه ولی دل و جرات ندارم متاسفانه

انشاا... با دلگرمی دوستان کم کم شروع کنی!

من تازه فهمیدم یک زن تو این دوره و زمونه باید مستقل باشه و وابسته به موجودی بنام شوهر نباشه

اره منم دلم دیگه اتومات میخواد .شوهرمم داشت اما من پشتش نشسته بودم ینی نمیذاشت .الان ک فروخته و ۲۰۶خ ...

چرا نمیزاشت بگو من دنده ای نمیتونم ! منم هیچوقت سوار ماشین دنده ای شوهرم نشدم تا برام اتومات خرید...   یعنی پدرشو دراوردن تا خرید الانم هر کی میشگه پشتاون دند ای بشین تا دستت راه بیفته میگم بلد نیستم  

دخترم تمام زندگی من
انشاا... با دلگرمی دوستان کم کم شروع کنی! من تازه فهمیدم تو این دوره و زمونه باید مستقل باشه و وابس ...

دقیقااا حرفت درسته.من ماشین تو پارکینگه اما با ی بچه با تاکسی میرم اینور اونور یا لنگ شوهرمم

منم اتومات دارم اصلا پشت دنده ای نه نشستم نه میشینم نه بلدم بشینم. اعتقاد دارم تا اتومات هست دلیلی ن ...

راننده اصلی کسیه که بتونه با دنده ای کار کنه عزیزم. ما 2 تا ماشین داریم. اکثرا تومات رو میدم شوهرم و خودم پشت دنده ای میشینم. چون خیلی کارا میتونی باهاش بکنی . البته با اتومات هم میشه ولی با دنده ای راحتتره. من عشق تیک اف هستم. حتی با دنده 3 هم تیک اف میزنم. ترمز دستی میکشم سر پیچا . وای جوووون

2706