2733
2739
عنوان

حس وحالتون وقتی که برای اولین بار تنها پشت ماشین نشستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3159 بازدید | 82 پست

ببین چیزی که تو رانندگی خانوما رو اذیت میکنه میدونی چیه؟ اینکه فکر میکنن همه چشم درآوردن دارن اونا رو میپان. این حس رو از خودتون دور کنید. هیچ راننده ای به شما نگاه نمیکنه و شما رو قضاوت نمیکنه. آروم باشید. اگر با سرعت پایین حرکت میکنید از لاین سمت راست حرکت کنید حتما. راهنما استفاده کنید. اینه ها رو زیاد نگاه کنید. به راننده پشت سر راه بدید لجبازی نکنید. و مهمترین نکته اینه که اگر یه دفعه پاتون رو از کلاچ برداشتید ماشین خاموش شد هول نشید عجله نکنید فقط یه اشاره به ماشین پشت سر یا روبرو بکنید که الان درستش میکنم. درکتون میکنند و منتظر میشن. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس پرنده ای رو داشتم که از قفس ازاد شده و کسی بهش نمیگه مواظب باش. تا دلت بخواد لای کشیدم و تیک اف زدم. صدا ضبط هم که ازسرسام اور بود. جونی بود و کله پر از باد. هی جوونی کجایی که یادت بخیر. البته الان 27 سالمه ها. اولین بار که بدون همراه سوار ماشین شدم 18 سالو خرده ایم بود

2728

هنوز ک هنوز میترسم...از بس شوهر جان ترسوندم..اونروز خواستم آزمایش بدم رفتم با آژانس رفتم بعد ایقدر عصبی شدم گفتم ماشین تو خونه و من باید پول آژانس بدم..میگ پول میدم برو شر درست نکن😢😢😢😢

2740
حس خیلی بهتر از اینکه شوهرم کنارم بود از بس استرس و خرده فرمایش داشت

واقعا.شوهرمن انقد غر میزنه که اعصابم بهم میریزه!آدم تسلطش بهم میریزه

میگن هرکسی صلوات بفرسته فرشته ها لبهاش رو بوس میکنن!پس هرکی بوس میخواد برای حل مشکلم یه صلوات بفرسته😍😙

منم اولین بار که بعد از 4 سال تنهایی نشستم یعنی باورم نمیشد انقدر نترسم .. راحت و ریلکس شوهرم دهنمو سرویس میکنه انقدر استرس میده بهم وقتی اون نیست تا شهر دیگه هم میرم بدون اینکه بترسم اون که باشه دست و پام شروع میکنه به لرزیدن... تازه من ماشین صفر و بدون اجازش برداشتم بردم بیرون ولی اصلا نترسیدم 

دخترم تمام زندگی من
واقعا.شوهرمن انقد غر میزنه که اعصابم بهم میریزه!آدم تسلطش بهم میریزه

منم فکر میکردم خیلی میترسم اما اصلا اینطوری نیست چون وقتی تنهایی خودت حواست به همه چیز هست خیلی بهتره ترستم کمتره. البته من هنوزم نمیزاره بشینم همیشه وقتی نیست ماشین و برمیدارم شلوغ ترین خیابونا رو هم میرم وقتی هست نمیزاره .. اینا دیوونن محلشون نزار

دخترم تمام زندگی من
2706