2733
2739
عنوان

چقدر میتونم به بی بی چک اعتماد کنم

305 بازدید | 26 پست

سلام من دیروز و امروز بی بی چکم هاله انداخته از انجایی که چند ماه پیش هم این اتفاق واسم افتاده بود و جواب ازمایشم منفی بود نمیدونم باید چیکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

خدایا دستم به اسمانت نمیرسد اما....من یقین دارم که رحمت تو به تمام زمین میرسد.دوست دارم خداجوونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

٩٩ درصد

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2728

اگه اینجوری میشی بارداری شیمیایی هست

که یعنی لقاح میشه اما چون ضعیف هست تو همون دوران پریودی دفع میشه.علتش هم معمولا ضعیف بودن اسپرم هست

دکتر رفتی؟

اگه بری بهتون داروی تقویتی میده این مشکل حل میشه

عزیزم با ی مارک دیگه هم امتحان کن،اگه مثبت بشه درسته. ولی آخرش آزمایش ی چیز دیگس

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده
2740
اگه اینجوری میشی بارداری شیمیایی هست که یعنی لقاح میشه اما چون ضعیف هست تو همون دوران پریودی دفع می ...

اره رفتم شوهرم یه کم کم تحرک بود دارو مصرف میکنه

خدایا دستم به اسمانت نمیرسد اما....من یقین دارم که رحمت تو به تمام زمین میرسد.دوست دارم خداجوونم 
روز 34 پری هستم

من 18 روز از پری میگذشت بی بی گذاشتم زود 2 تا خط افتاد .خیلی ناراحت شدم گفتم احتمالا خطا داره فرداش رفتم آزمایش دیدم نههههه واقعا مثبته.از هر چی بی بی چکه متنفررررم

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
منم ماه پیش مثبت بود 😔😕 ولی جواب ازمایشم منفی ‌ . 

خیلی شوک بدیه برا همین نمیتونم اینبار خوشحال باشم

من 18 روز از پری میگذشت بی بی گذاشتم زود 2 تا خط افتاد .خیلی ناراحت شدم گفتم احتمالا خطا داره فرداش ...

عزیزم انشالله به سلامت بغل بگیریش

2706