2733
2734
عنوان

من از بچه دار شدن می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 7840 بازدید | 49 پست
دست تنها؟ میشه واقعا؟ میترسم اونقدر درگیر بچه م بشم شوهرمو فراموش کنم

چرا نشه بدشم تا ی مدت اوایلش میری پیش مادرت یا مادرت میاد پیشت بد ک خودت راه افتادی میری خونت 

برعکس عشق بینتون باشوهرت بیشتر میشه واقعا خیلی وقتا بخاطر بچه زندگیا بهم‌نریخته و ادامه دادن و بنظرم بچه مزه ی زندگی هسش وشوهرت وقتایی ک میره سرکار شما با بچت هسی تا بیاد.اصلا ترس بدلت نده اقدام کن

خدایا تورو قسم ب جان عزیزت حضرت زهرا س ب همه منتظرا بچه سالم بده دلشون رو شاد کن،خدایا کسی رو منتظر نزار،خدایا خالق ما هسی پس خودت خوشبختی هممون رو تکمیل کن نزار بخاطر بچه کسی دلش بشکنه😢😢😢

راستشو بگم ؟ همیشه از مامانم گله میکردم که چرا با این همه سختی های دنیا منو وارد چرخه ی زندگی کرده؟ مامانم همیشه از سوالم گریه ش میگرفت! الان میترسم بچه م هم همین سوالو ازم بپرسه و من هنوز براش جوابی ندارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم نگرانی های مختلفی نداشتم ولی رفتم پیش مشاوره و همه نگرانی هام حل شد و تصمیمم قطعی شد

عزیزم اگه تهران هستی میشه بکی کجا مشاوره پیش از بارداری رفتی ،،، منم میترسم اما ترس من بخاطر علاقه شدیدی هست که بین مادر و فرزند ایجاد میشه ! میترسم از اون همه علاقه ای که بوجود میاد 

🧿
2731

دکتر هلاکویی توی یکی از سمینارهاش میگفت ۹۰ درصد کسانی که تصمیم میگیرن ازدواج نکنن یا بچه دار نشن توی سنین بالا از تصمیمشون پشیمون میشن. 

آدم سالم دوست داره ازدواج کنه و دوست داره بچه دار بشه.

منم تو همین شرایطم...سی سالگی، بلاتکلیفی ولی الان دارم فکر میکتم توی بقیه موارد که همه چیز رو دقیقا برنامه ریزی کردم اوتطوری نشد. تو این یه مورد فقط توکل کنم و اقدام کنم. شاید همین توکل مشکلات رو حل کرد.

سه ساله ازدواج کردیم. از نظر مالی هم عالی نیستیم ولی امکان حمایت معمولی از بچه رو داریم.