2733
2739
عنوان

من از بچه دار شدن می ترسم

7805 بازدید | 49 پست

من هیچ فشاری روم نیست که بگم از ترس شوهرم و خانواده و... میخوام حتما بچه دار بشم.

خیلی دوست دارم مادری رو تجربه کنم ولی واقعا می ترسم...

چون خودم بچگی خیلی سختی داشتم، فوت دختردایی چهارساله م خیلی توی روحیه م اثر گذاشته، از مشکلات جامعه می ترسم، از اینکه فردا بچه م عوض اینکه عصای دستم بشه وبال گردنم بشه ترس دارم. از اینکه مسئولیت یه موجودی تا آخر عمر روی دوشم باشه نگرانم، از اینکه بعد این همه درس خوندن و کار کردن مجبور بشم تو شهر غریب دست تنها بچه بزرگ کنم و خونه نشین بشم ...

بچه ها تو رو خدا اگر کسی وضعیت مشابه منو داشته راهنماییم کنه.

فقط می خوام یکی این ترس ها رو از من بگیره تا دل بزنم به دریا و لذت های مادرونه رو تجربه کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نی نی سایت  صفحه اصلی ی مطلب گزاشته ببین امادگیشو داری بیار

ترس همیشه  هممون داریم منم داشتم.... کل بارداریمو حتی پدر بچمم داشت..

الان فکر بچه دوم هستم دقبقا  ترسام از ۴.۵سال پیش سه برابر   شده و نمیارم

منم اوایل ازدواجم تا همین سال پیش ترسای مشابه شما رو داشتم. همش عقب انداختم بارداری رو. حالا به خودم اومدم میبینم ۳۵ سالمه و اضافه وزن و پلی کیستیک و... هیچی دیگه دستی دستی مقطوع النسل شدیم رفت. 

2740

عزیزدلم شما اینهمه احساس تنهایی و ترس دارین چون هنوز خدا رو به عنوان تنها قدرت جهان نپذیرفتین، وقتی بدونین که کسی هست که مافوق اراده ی تمام دنیاست و نسبت به شما از مادر مهربان تره دیگه از هیچ اتفاقی نمیترسین.

مال شرایط جامعه است یا هر چی من کلا مخالف بچه اوردنم تو هر مرحله از زندگی بچه اولویتت میشه ولی باید بدونی تو الویت اون نیستی و انتظاری نباید داشته باشی اون داره جلو میره و تو باید مراقبش باشی نگهبانی ذهنی لااقل اون در حال تکامل و تو موظفی به مراقبت خیلییییی سخته قربانی کردن خودمون اخرش هم میگن میارزه به حس مادری از غریزه حرف میزنن ببین دلیلت چیه تو داری یه انسان رو وارد این دنیای بد مزه میکنی

مادرشدن خیلیم شیرینه جذابه بنظرم‌اتفاقا توشهر غریب هر چ زودتر بچه بیاری بهتره از تتهایی درمیایی من بااینک خانوادم توشهر خودمن خانواده شوهرم نزدیکم هستن خیلی تنهام بچه ندارم هنوز شوهرم شهرستان بره تنها میمونم غصه میخورم تنهایی نمیتونم حتی ی لیوان اب بخورم 

بدشم فک کن ی فرشته کوچولو از جنس و خون و روح خودت همیشه کنارته بادخنده اش خندت میگیره با گریش گریت میگیره یجوری عشق بازی بنظرمن. خدا خودش دامن همه ی منتظرارو سبز کنه و بچه هاشونو بسلامت بزاره بقلشون 

الهی امین

خدایا تورو قسم ب جان عزیزت حضرت زهرا س ب همه منتظرا بچه سالم بده دلشون رو شاد کن،خدایا کسی رو منتظر نزار،خدایا خالق ما هسی پس خودت خوشبختی هممون رو تکمیل کن نزار بخاطر بچه کسی دلش بشکنه😢😢😢

سلام دوستان عزیزم توی تل گرام یه گروه برای مامانا وخانمای باردار زدیم خوشحال میشیم شماهم عضوگروه بشین وازتجربیات هم استفاده کنیم.

لینک گروه:

(https://t.me/joinchat/JEZkNQtiiLfFLah7Cu6iXw)

اگربالینک نتونستیدعضوبشین به آیدیم پیام بدید عضوتون میکنم

(hedye982@)

کاش گذشته وجود نداشت😢
2706