2733
2734
من هنوز جهیزیه نخریدم اما عروسی کردم و الان هم حامله ام چون خونه امون دست مستاجر بود اونم تخلیه نمی ...

عزیزم ادم فقط م یتونه متاسف بشه و در ضمن اگه تایپیک را ادامه بدیم مد شده توی نی نی سایت که تایپیک را می ترکونند

جالبه برام که تاب و تحمل شنیدن درد دل های زنانه ما را هم ندارند   

بارانی باید تا که رنگین کمانی برآید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکلی با خرید وسایل ایرانی البته خوبشون ندارم اما همین چند روز پیش رفتم بازار گفتم می خوام یه وسایلی رو ایرانی بگیرم اقاهه می گفت خانوم، ایرانی چیزی نداریم غیر جارو شارژی و چایی ساز جالب اینه تو کشور ایرااااان وسایل ایرانی خیلی کمتر از چینیه هر کی ندونه فکر می کنه تو پکن زندگی می کنیم. 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
عزیزم ادم فقط م یتونه متاسف بشه و در ضمن اگه تایپیک را ادامه بدیم مد شده توی نی نی سایت که تایپیک را ...

هر جا میری درد و رنج مردم ایرانه .. من خودمم بریدم اخبار تلویزیون ایران هم میگه ایران گل و بلبل فقرا هم از پاکستان اومدن ما داریم بهشون رسیدگی می کنیم 

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
2731
من هنوز جهیزیه نخریدم اما عروسی کردم و الان هم حامله ام چون خونه امون دست مستاجر بود اونم تخلیه نمی ...

عزيزم من خودم تو خريد جهيزيم. دو هفته پيش يه يخچال ال جي ديديم ٩تومن ديروز رفتيم بخريم نصف نمايندگيا گفتن نميفروشن نصفشونم همونو گذاشتن ١٣. سردرد گرفتم برگشتم خونه. چوبمو رفتم بخرم ديدم دو برابر شده. خدايا؟؟اخه چرا

2740
عزيزم من خودم تو خريد جهيزيم. دو هفته پيش يه يخچال ال جي ديديم ٩تومن ديروز رفتيم بخريم نصف نمايندگيا ...

حالا بدتر هم میشه ... من نمیدونم ما چه گناهی کردیم باید تحمل تحریمارو تحمل کنیم چرا مسئولین تحمل نمی کنند.. وسایل چوب حتما برو سفارش بده براتون بسازن.. من پسرخاله هام مبل سازن اونجا سفارش میدم. مبل 12 میلیونیو نشونش دادم گفت 7 میلیون .. یعنی 5 میلیون به دوستم گرون  داده بودن.. از خدا بی خبرا.. الان سایت های فروش اینترنتی میزنن ناموجود .. شنیدم قطعه برای مونتاژ هم تا اخر شهریور دارن.. بانه هم خوبه .. ولی وسایل سفید میخوام ندارن قیمتاش مناسبه اما همه اجناس سیلوره

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
خدارو شكر بيشتر وسايلامو از قبل خريدم. اشتباه كردم يخچالو نخريدم.  يخچالاي ايراني قيافه ندارن ...

اخه همه مونتاِژه بعدش قطعات چینیه .. ما آشنا داریم نمایندگی هایسنس داره میگه اگه یکی بهت گفت ال جی اصل کره است منم بهت میگم هایسنس اصل آلمانه .. می گفت دخترم همه لوازم چینیه  

بابام رفته بود بخره يه زنه اومده گفته شيشه اي بردم تا يه ديگ گذاشتم روش شكست بابامم ازين استيلا وردا ...

پس به درد نمی خوره؟ من می خواستم همین روزا برم بخرم فکر کنم باید استیل بگیرم. :-(

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
پس به درد نمی خوره؟ من می خواستم همین روزا برم بخرم فکر کنم باید استیل بگیرم. :-(

شايد خوب باشه. بيستر تحقيق كن. من خودم گاز روميزيم شيشه ايه. ولي ايتالياييه. ماركشو يادم نيس الان. خيلي خوشگله شيشه اي. تحقيق كن بعد بخر