2737
2739
بله خب بالاخره همون مونتاژم چند نفره از بیکاری نجات میده .اسنوا اکترواستیل پاکشوما هیمالیا پارس خزر

من برقی بزرگام و ک امسال خریدم همش ایرانی ساید دوو و  لباسشویی و ظرفشویی پاکشوما و  اجاق گاز ولگا 

برقی کوچیکا رو هم پارسال مامانم خریده بود خارجیه 

امسالم خودم هرچی خریدم از ظرف و کتری و قوری و اینا همه رو سعی کردم ایرانی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یخچال اسنوا دوقلو خریدم راضی نیستم هنو یک ماه نمیشه استفاده میکنم در یخچالش کیپ نمیشه درشو میبندم چند ثانیه دستگیرش صدا میده دستگیرش ازین مدل میله ای هاست که به بغل میکشی باز میشه

2731
من می خوام ظرفشویی بخرم هم از لحاظ قیمت و هم حمایت از کالای ایرانی خیلی دلم می خواد جنس ایرانی بخرم ...

میدیا و کوروال و زیروات زیر مجموعه پاکشوماست 

خود پاکشوما هم خوبه 

من کورال گرفتم هنوز استفاده نکردم 

ولی میدیا و پاکشوما رو تعریفشو شنیدم

2740

من یخچب دوقلو و ماشین لباسشویی خریدم اسنول عالیه. البته لباس شویی پاکشوما یهتره بقیه لوازم برقیمم مونتاژه ایرانه 

حرفات تو دلت جمع میشه جمع میشه جمع میشه یدفعه همرو میگی جنگ میشه
من که اکثر وسیله هام یا ایرانیه یا مونتاژ ایران. از یه مغازه مطمین بخری جنس خوب میده بهت. مثلا اتو ...

عزیزم منی ک میدونم اگه ب فرض لباسشوییم خراب شه نمیتونم دیگه بخرم پس ترجیح میدم از همون اول چیز درست و حسابی بخرم ک برام کار کنه 

نمیشه بی چون و چرا از کالای ایرانی حمایت کرد 

بله از کالای"باکیفیت"ایرانی حمایت میکنم اما نه از هر کالای ایرانی

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

آخه هاردستون ودوو که ایرانی نیستن بعدم من یخچال ساید ال جی دارم نه صدا میده نه مشکل داره هشت سالم هست داره برام کار میکنه بابا پارسال هیمالیا گرفته فوری دسته اش شکست کشوهای داخلش همه ترک برداشت آب سرد کنش گه دوسه نفری باید فشار بدی تا یه قطره اب بده بیرون کالای ایرانی فقط پارس خزر خوبه بقبه کشکه اگه پنج سال بیشتر کار کرد بدون مشکل اون موقع باید بخری

یخچالم هیمالیا....بشدتتتت ازش راضی ام...ازین فصل به فصل دیگه برام میوه رو سالم نگه میداره!!

اول چند تا وسیله برقی کوچیکامو خارجی گرفتم...البته نمیدونم دقیقا کجاییه مث گاسونیک...فوما...سون استار....بعد به پیشنهاد بابام باقیشو پارس خزر گرفتم!

دلیل پدرم که منو قانع کرد این بود که اگر شانس نگیره و وسیله برقیت خراب از آب دربیاد حداقل ایرانی باشه قطعاتش گیر میاد تعمیر کنیم...مث همین ابمیوه گیری و ....

و دیدم راست میگه

الان۴ساله ازدواج کردم هیچ کدوم از پارس خزرام خراب نشده بجز جاروشارژی که شار ژ نگه نمیداره دیگه

باقیش عالی عالی....حتی نسبت به خارجیام ازشون راضی ترم هستم

الانم که میدونم حمایت از کالای ایرانی شده بخاطر کارگرای کشور خوشحالم که حرف بابامو گوش دادم

ضرر نکردم

من هنوز جهیزیه نخریدم اما عروسی کردم و الان هم حامله ام چون خونه امون دست مستاجر بود اونم تخلیه نمی کرد مجبور شدیم ما هم برای 5 ماه بریم اجاره نشینی .. قراره جمعه بریم خونه خودمون و باید لوازم خونگی بخریم. ال جی سامسونگ هایسنس همه مونتاژ داخل ایرانن ولی همه قطعاتشون چینیه ... اما من از یخچال ال جی درب فرانسوی مدل next mdn76 خیلی خوشم میاد قبل عید 12 میلیون بود بخاطر اینکه مستاجر بودیم نخریدم الان شده 16 میلیون   لوازم بوش هم خراب که میشن تعمیرش کار هرکسی نیست ... تلویزیون ال جی مونتاژ ایران ی سریشون بعد ی سال لامپ تصویرشون میسوزه ... هم باید پول زیاد بدیم هم باید جنس بی کیفیت بخریم. لوازم ایرانی کریستال چینی فرش و لوازم برقی کوچیک پارس خزر خوبن...یعنی خدارو خوش میاد اخه وسایل خونه این همه گرون شده .. اخه اونایی که میخوان ازدواج کنند تازه خونه هم ندارن باید چیکار کنن آخه با یک میلیون دویست ی کارگر چطوری زندگی کنه  

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
من هنوز جهیزیه نخریدم اما عروسی کردم و الان هم حامله ام چون خونه امون دست مستاجر بود اونم تخلیه نمی ...

تلویزیون ال جی نگیر پاناسونیک بگیر البته اگه پیدا شهلوازم برقیاتو پارس خزر بگیر خارجی هم میخوای بگیری فقط فیلیپس این فوما و نیما و سون استارو چه میدونم دولنگی واینا همه چینین یکسالم کار نمیکنن