2726

منظور منتاژ ایرانه چون وسیله کاملا ایرانی نداریم 

ال چی 

سامسونک  منتاژ ایران هستن 

اسنوا منتاژ ایرانه و تحت لیسانس 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظور منتاژ ایرانه چون وسیله کاملا ایرانی نداریم  ال چی  سامسونک  منتاژ ایران هستن& ...

بله خب بالاخره همون مونتاژم چند نفره از بیکاری نجات میده .اسنوا اکترواستیل پاکشوما هیمالیا پارس خزر

2728
بله خب بالاخره همون مونتاژم چند نفره از بیکاری نجات میده .اسنوا اکترواستیل پاکشوما هیمالیا پارس خزر

بدیش اینه که جنساشوندخیلی بد شده من همه وسایل برقیم پارس بود جاروم خراب شد دوباره رفتم پارس کرفتم کیفیت نصف شده بود 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
بدیش اینه که جنساشوندخیلی بد شده من همه وسایل برقیم پارس بود جاروم خراب شد دوباره رفتم پارس کرفتم کی ...

بستگی به وسیلشم داره هر کدوم یه مارکشم خوبه مثلا لباسشویی پاکشوما حرف نداره

بستگی به وسیلشم داره هر کدوم یه مارکشم خوبه مثلا لباسشویی پاکشوما حرف نداره

دقیقا باید تحقیق کرد بعد خرید 

من که اکثر وسیله هام یا ایرانیه یا مونتاژ ایران.

از یه مغازه مطمین بخری جنس خوب میده بهت.

مثلا اتو هاردستون دارم عالیه.

آبمیوه گیری جهان آوا.

...

اونایی که فقط میگن جنس خارجی بیکاری و بی پولی مردمو ندیدن.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
من اکثر جهازمو ایرانی خریدم الان بعد یک سال کاملا راضیم البته جاروبرقی پارس خزر یکم دم لوله ش مشکل د ...

دقیقا سپاهان عالیه.

مامانم۱۵ ساله سپاهان داره آخ نگفته‌

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2706