2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که دنبال کتاب خوب هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 6361 بازدید | 160 پست
کنابها رو به ترتیب مینویسم، بعضیاشون واقعا ثقیلن و زمان زیادی میبرن ولی بخونید چون همون اندازه که به ...

تاپیکتو سیو کردم عزیزم.🌺🌹🌷

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید برای کنار گذاشتن نت و کلا شروع به درس خوندن به درس خوندن چه کتابی پیشنهاد میدید 

بسته به ژانر مورد علاقه تون داره

من کتاب ملت عشق رو برای شروع پیشنهاد میدم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731
من هم کتاب خیلی دوست دارم از لیست شما ولی فقط شازده کوچولو و کیمیاگر رو خوندم رمان و کتاب های تاریخی ...

من زیاد اهل رمان نیستم

البته زوربای یونانی رمان بود و بسیار زیبا

تاریخی هم سینوهه ، خداوند الموت و مهربانو رو پیشنهاد میکنم عزیزم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
بسته به ژانر مورد علاقه تون داره من کتاب ملت عشق رو برای شروع پیشنهاد میدم

یعنی بخونم میتونم بعدش درسو شروع کنم . باور کن یکسره گوشی دستمه . حالا جالب که کسی ندارم هیچی 😭

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
یعنی بخونم میتونم بعدش درسو شروع کنم . باور کن یکسره گوشی دستمه . حالا جالب که کسی ندارم هیچی 😭

نه عزیزم 

اراده کن

هدف تعیین کن، ساعت مشخص بزار

همیشه برنامه روزانه داشته باش

از درسایی که دوستشون داری شروع کن به خوندن

نه عزیزم  اراده کن هدف تعیین کن، ساعت مشخص بزار همیشه برنامه روزانه داشته باش از درسایی که ...

انشالله . چشم 

باید بتونم 🙏

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
من هم کتاب خیلی دوست دارم از لیست شما ولی فقط شازده کوچولو و کیمیاگر رو خوندم رمان و کتاب های تاریخی ...

عزیزم علاوه بر قبلی ها اگه رمان دوست داری مردی به نام اوه رو هم بخون

یه کتاب برای تقویت اراده به من معرفی میکنی؟

همش خونم بهم ریختس

بخصوص بعد از بچه دار شدنم 

کاراهامو به تعویق میندازم

بزور یه غذایی میپزم و به بچه میرسم

خسته شدم از این شرایط

برنامه و هدف میذارم ولی هیچی به هیچی

یه کتاب برای تقویت اراده به من معرفی میکنی؟ همش خونم بهم ریختس بخصوص بعد از بچه دار شدنم  کا ...

سلام عزیزم

کتاب چهار اثر اسکاول شین رو بخون

البته طبیعیه بچه داری خیلی ادمو خسته میکنه. الان اولویت شما بچه ست.اصلا خودت رو فراموش نکن

واسه انجام دادن کارهات از تکنیک سه ثانیه استفاده کن، اینجوری که مثلا میخوای گاز رو پا کنی در عزض سه ثانیه پاشو و به سمتش برو. اون سه ثانیه تاخیر رو اگه ندی مغزت همراهی میکنه احساس تنبلی نکنی

سلام عزیزم کتاب چهار اثر اسکاول شین رو بخون البته طبیعیه بچه داری خیلی ادمو خسته میکنه. الان اولوی ...

چهار اثر بدردم نخورد

یچیزی مثل قدرت اراده ژاگو بنظرت مفیده؟

اره دست تنها سخته

الان خونه پوکیدس منم خسته و له

چهار اثر بدردم نخورد یچیزی مثل قدرت اراده ژاگو بنظرت مفیده؟ اره دست تنها سخته الان خونه پوکیدس من ...

به نظرم به کتاب نیاز نداری الان

به بازیابی روانت نیاز داری

اگه امکانش رو داری یوگا انجام بده حتی یه ربع

2706