2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که دنبال کتاب خوب هستن

6295 بازدید | 157 پست

اینها نتایج هیجده سال مطالعه منه، گفتم گلچینی ازشون رو با شما دوستان در میون بزارم. خوشحال میشم اگه مطالعه کردید تشریف بیارید باهم تبادل نظر کنیم. منم ازتون یاد بگیرم ☺️

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

کنابها رو به ترتیب مینویسم، بعضیاشون واقعا ثقیلن و زمان زیادی میبرن ولی بخونید چون همون اندازه که بها میپردازید دریافت میکنید.

سفر روح . مایکل نیوتن

سرنوشت روح . مایکل نیوتن

استادان بسیار زندگی های بسیار . برایان ال وایس

نیروی حال . اکهارت تول

زوربای یونانی . رمان نویسنده ش یادم نیست

گل صحرا . رمان. واریس دیری

بیداری نیلوفرانه . مسیحا برزگر

وحدت عارفانه . مسیحا برزگر

جوینده . فیل موری میتسو

در آغوش نور . بتی جین ایدی ( بقیه کتاباش هم عالین )

دنیای سوفی . رمان فلسفی . یوستین گردر

ردای آگاهی . هارولد کلمپ

از استاد بپرسید . هارولد کلمپ

گشودن صندوقچه اسرار . هارولد کلمپ

قوانین معنوی . هارولد کلمپ

قلب بیدار شده . هارولد کلمپ

دندان ببر . پال توئیچل

شریعتهای کی سوگماد. پال توئیچل

گفتگو با استاد . پال توئیچل

پنجه زمان . پال توئیچل

گفتگو با خدا . نیل دونالد والش ( سه جلده)

دوستی با خدا . نیل دونالد

جهان هولوگرافیک . مایکل تالبوت

هلوتراپیک . نویسنده ش یادم نیست

معبد سکوت . برد پی اسپالدینگ ( این کتاب منو کلا دگرگون کرد، وقتی تموم شد بوسیدمش)

تمامی آثار پائولو کوئلیو

شازده کوچولو

کوری

خیلی کتابهای دیگه هست که یادم نمیاد الان، سالهای قبل خوندمشون

بعضی از این کتابا تو زمینه اخلاق هستن بعضیا عرفان

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کنابها رو به ترتیب مینویسم، بعضیاشون واقعا ثقیلن و زمان زیادی میبرن ولی بخونید چون همون اندازه که به ...

راهبی که فراری اش را فروخت

چهار پیمان

بازم هستاااا

😍😬😬😬😬

چه تاپیک خوبی 👍

قربان شما ❤️❤️❤️

کنابها رو به ترتیب مینویسم، بعضیاشون واقعا ثقیلن و زمان زیادی میبرن ولی بخونید چون همون اندازه که به ...

اینها تو اینترنتم هس؟؟میشه لایکم کنی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
اینها تو اینترنتم هس؟؟میشه لایکم کنی

بعضیاشون ممنوع هستن ولی احتمالا تو اینترنت باشن عزیزم

من کتاب ثقیل اذیتم میکنه ممکنه بهترین کتابی که تاثیر خوبی روت گذاشته رو برا من معرفی کنی ،که البته ثقیل نباشهههه

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

زوربای یونانی از نیکوس کازانتزاکیس

محشره 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2706