2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که دنبال کتاب خوب هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 6343 بازدید | 160 پست
نه من ذاتا تنبلم بودم الان با بچه بدتر شدم حتی وقتیم حال دارم کاری نمیکنم

پس همون قانون سه ثانیه رو استفاده کن

گاهی ما فکر میکنیم تنبل هستیم ولی در واقعیت علت دیگه داره، افسردگی یا اختلال adhd

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
من اگه کناب نخونم میمیرم بخدا

اوف  خواستم چندتا کتاب خوبی که خوندم بهت بگم بخونی بعد دیدم بیست و دوسال غرق بودم توی کتاب ها دقیقا از ۷ سالکی که تونستم بخونم و واقعا بعضی کتابا دیگه توی من حل شدن و حتی اسماشون یادم نیست،

میتونم اخرین کتاب هایی که خوندم بهت بگم: دختر پرتقالی،مغازه خودکشی،تولستوی و مبل بنفش،اتحادیه احمقان، توی کتاب های خودشناسی سه گانه سمی(افکار سمی،افراد سمی،والدین سمی)از واجبات حتما بخون،و کتاب زندگی خود را باز بیافرینید،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوف  خواستم چندتا کتاب خوبی که خوندم بهت بگم بخونی بعد دیدم بیست و دوسال غرق بودم توی کتاب ها د ...

خیلی ممنونم از پیامت عزیزم

حتما استفاده میکنم از پیشنهادهات ❤️❤️❤️

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
نه من ذاتا تنبلم بودم الان با بچه بدتر شدم حتی وقتیم حال دارم کاری نمیکنم

سلام عزیزم، 

"نمی توانی به من آسیب بزنی" از دیوید گاگینز، ترجمه میلاد بشیری (مترجم ها هم مهمه چون مطلب رو خوب می گیرید) 

" سرسختی قدرت اشتیاق و پشتکار" از آنجلا داک ورث ( اتفاقا در مورد همین جمله شما👈، من ذاتا تنبلم، هم بحث می کنه)، ترجمه سمانه سیدی

" انضباط فردی سرنوشت شما را تعیین می کند" از رایان هالیدی(باید یه خورده مواظب باشید چون بعضی مثال‌هاش از نظم، سیاسی است)، مترجمان سیده مرضیه طاهائی، سمیرا آزاد پیما و فرزانه کامگاری

"ویل" از ویل اسمیت و مارک منسن، مترجم محمدرضا شفایی

" کار عمیق" از کال نیوپورت(در مورد مترجمش، نظرات کاربران رو در کتابراه مطالعه بفرمایید، بعد انتخاب کنید) 

" برتری خفیف" از جف اولسون (در مورد مترجمش، نظرات کاربران رو در کتابراه مطالعه بفرمایید، بعد انتخاب کنید) 

" عادت های اتمی" از جیمز کلییر (در مورد مترجمش، نظرات کاربران رو در کتابراه مطالعه بفرمایید، بعد انتخاب کنید)

" وسعت یا عمق" از دیوید آستین، ترجمه عرفانه محبی جهرمی

با توجه به قیمت بسیار بالای کتاب‌های کاغذی، همه کتاب‌های بالا رو می تونید در کتابراه با قیمت‌های بسیار خوب بخوانید تقریبا همه روزه هم تخفیف دارند. 

متشکرم 

2742
مرسی  لطف کردی ولی اولش کدوم اخه من هم وقتم کمه هم تنبلم...

خواهش می کنم گلم؛ به ترتیب علاقه اینجانب نوشتم؛ عزيزم در کتابراه معمولا نمونه کتاب رو می گذارند که چند بخش اول کتاب هست بعد راحت می تونید تصمیم بگیرید آیا کل کتاب رو بخرید و بخونید یا نه. می خواهید شما هم نمونه همه کتاب‌ها رو بخوانید بعد تصمیم بگیرید. 

متشکرم

2740
خیلی ممنونم از پیامت عزیزم حتما استفاده میکنم از پیشنهادهات ❤️❤️❤️

سلام عزیزم

اسم کاربریت (اوشو) بی نهایت زیباست 

من بیشتر کتابهای اوشو رو خوندم و میخونم خیلی خیلی لذت بخش هست .

تو انقلاب یه آقای دستفروش هست که کتابهاش رو کامل می‌فروشه.

جدیدا کتاب معبد سکوت رو پیدا کردم و خوندم فضایی رو تجربه کردم که تا حالا نداشتم بی نظیره کتابش .اگه مشابه این کتاب مد نظرتون بود لطفاً به هم معرفی کنید .

کتاب محدودیت صفر و فراتر از ذهن هم عالی هستن.

یه فیلم مستند زیرنویس فارسی تو فیلیمو هست به نام سفرهایی به لبه ضمیر خودآگاه اونم عالیه تجربه بی ذهنی افراد رو نشان میده منتهی نه با تلاش و مراقبه با روش دیگه 

سلام عزیزم اسم کاربریت (اوشو) بی نهایت زیباست  من بیشتر کتابهای اوشو رو خوندم و میخونم خیلی خ ...

سلام عزیزم

خیلی ممنونم از پیام پر مهرت و اینکه به یاد من بودی

خوشحالم که معبد سکوت رو دوست داشتی، فکر میکنم بعد از خوندن جوینده و دندان ببر هم همین حس رو داشته باشی ❤️