2737
2734
عنوان

دوس دارم بچم پسر باشه

19126 بازدید | 46 پست

سلام من تازه دیروز آزمایش دادم فهمیدم باردارم از قبل بارداری همش میگفتم دوس دارم بچم پسر باشه وحالا ک فهمیدم حاملم خیلی حساس تر از قبل شدم یعنی اگه کسی بهم بگه بچت دختره یا خودم فک کنم بچم دختره خیلی عصبی میشم همش ب خودم میگم مهم اینکه بچم سالم باشه ولی هر لحظه ک بهش فک میکنم حالم بد میشه خیلی استرس دارم 

کسی مث من بوده؟ چیکار کنم یکم آرامش داشته باشم؟ 

بسم ا...الرحمن الرحیم

سپرتوبگیرجلوت عمویی

حممممللللهههههه😈😈😈😈😈😈😈

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر پسر داره مگه 😐

انقد مریضی و مشکلات زیاد شده ک فقط باید بگی خدایا فقط سالم بیاد بغلم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2738

یکی مثل من در آرزوی داشتن یه بچه سالم له له می زنه فقط سالم سالم یکی هم عاشق جنسیته خدایا چرا اخه😢😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706