2733
2739
عنوان

مرد 39 ساله ودختر 27 ساله ؟ آری یاخیر .😊😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 62 پست
تیکرت کو 

حوصله م سر رفت کند پیش می رفت برداشتم چند روز نبینمش یک ذره بگذره   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
چرا خوبن که 

چی خوبه؟کچل؟😑

مرد باس موهاش پر و خوش حالت باشه.انگشت کنی توشون نازش کنی😁😁

حتی اگه فرشته هم  باشی همیشه ی نفر پیدا میشه ک از صدا بال زدنت خوشش نمیاد.!خودتو گرفتار حرف مردم نکن""🌸"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اولی هم اخلاق نداره . کلا همه می چزوننش ،شانس نداره . خواستگار پولدار ،اما بداخلاق .

خب هیچ کدومشون

مرد که قحط نیست

هیچ وقت نباید با کسی که آزارت میده ازدواج کنی چون بعد از ازدواج بدتر هم میشه

تازه قبلش همه مهربونن و ظاهرو حفظ می کنن!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
الان شما با سیزده سال فاصله ازدواج کردین 

بله

راضی هم هستم

خیلی خیلی خیلی بهتره

هردو رو دارم مقایسه می کنم هر روز

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2731
اخه اولی هم اخلاق نداره . کلا همه می چزوننش ،شانس نداره .

اگه همه می چزونند ربطی به شانس نداره 

این طفلک شخصیت ضعیفی داره 

باید رو خودش کار کنه بعد ازدواج کنه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

به نظر من اگر از نظر خصوصیات تا حدودی بهم میخورن چرا که نه تفاهم بهتر که شرایط اقتصادی هم خوب چه بهتر با یه جوون تر که شرایط مالی هم نداره همیشه درگیری بیشتر میشه باز خود دان 

2738
اگه همه می چزونند ربطی به شانس نداره  این طفلک شخصیت ضعیفی داره  باید رو خودش کار کنه بع ...

اره خیلی وا میده 

بااینکه خوشگله واز سر اون مردها زیاده توخوابشونم نمی دیدن

هی قربون صدقه مردا میره ،و اون ها پررو تر میشن .

توی سرش می زنن مدام .

هرچی میگم خودتو بگیر ،خودتو کم ارزش نکن کوگوش شنوا 

اگه همه می چزونند ربطی به شانس نداره  این طفلک شخصیت ضعیفی داره  باید رو خودش کار کنه بع ...

دقیقا

حتما توی رفتارش یه جایی داره اشتباه می کنه

بهش بگو بره پیش مشاور و راهنمایی بگیره حتما بعد ازدواج کنه

وگرنه با اینجور انتخابی از سر اجبار و با زندگی با کسی که آزارش میده بعد ها خیلی مشکل خواهد داشت

بنطر من اگه تفاهم دارند اوکیه 

درسته اختلاف سنی دارند 

ولی ۱۲ سال اختلاف سن این ها با ۱۲ سال اختلاف سن یه دختر ۲۰ ساله و مرد ۳۲ ساله فرق داره ....

چون دختر از سن ۲۵ به بعد  یه پختگی کم کم پیدا میکنه که میتونه هم پای یه مرد سی و خورده ای ساله زندگی کنه.

البته همه اینها باز بستگی به خل و خو و سازگاری طرفین داره.‌‌

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!
بنطر من اگه تفاهم دارند اوکیه  درسته اختلاف سنی دارند  ولی ۱۲ سال اختلاف سن این ها با ۱۲ ...

قبول دارم ایشون به به تکاملی رسیدن حتما البته اگر اونی که ما فکرش می کنیم باشه😊

چقدر وقتته  نینیت چیه 😍

2ماه عزیزمم 

هنوز زوده برای جنسیت