2733
2734
عنوان

مرد 39 ساله ودختر 27 ساله ؟ آری یاخیر .😊😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جاری خوشگله ، بعد از ظهر کلی خندوندیمون ، دمت گرم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

من بیست و سه سالم بود و با همسرم که اونموقه سی و پنج ساله بود ازدواج کردم و الان هم زندگی خیلی خوبی داریم. نمیدونم اوناییکه ندیده و نشناخته میگن نه روی چه حسابی این حرفو میزنن. 

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
2731
اخه مرده خیلی اذیتش می کنه ،همش دعوا وتحقیر . ولی مث دیوونه ها میگه عاشقشم .خودش میدونه اصلا،خوشبخت ...

وااااااا!

اذیتش می کنه و می خواد باهاش ازدواج کنه!؟!؟!

این دیگه سوال نداره

کسی که اخلاق نداره ارزش فکر کردنم نداره چه برسه به زندگی مشترک!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2738
اخه مرده خیلی اذیتش می کنه ،همش دعوا وتحقیر . ولی مث دیوونه ها میگه عاشقشم .خودش میدونه اصلا،خوشبخت ...

اینجا که سن اصلا مهم نیست 

اخلاقه که میگی طرف نداره حالا تو هر سنی باشه که دیگه این در آستانه 40 سالگی این طوریه هر روز پیرتر میشه و اخلاقش بدتر 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خواستگار 30 ساله هه جوونه اما موقعیتش بهتره

خب ۳۰ ساله که هم جوون تره هم احلاقش خوبه هم موقعیتش بهتر

دیگه اون یکی چی میگه این وسط با اخلاق بد و تحقیراش!؟

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

ولی واقعا این جور نظرسنجی ها هیچ کمکی نمی کنه 

نه چون مثلا من این کار رو کردم بدبختم 

آره چون من این کار رو کردم خوشبختم 

نمیشه که 

آدم ها باهم فرق دارن 

ملاک ها هم فرق داره 

باید منطقی و حساب شده تصمیم گرفت 

سن فقط یک ملاک ازدواجه

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2706