2737
2734
عنوان

تاپیک جامع شکرکزاری

71 بازدید | 5 پست

دوستان این تاپیک مخصوص شکرکزاری از داشته هامونه تا به این بهانه تمرکز ذهنمون از رو ناخواسته ها  بیاد رو قشنکیای زندکی. به نظرم جاش خیلی تو این سایت خیلی خالیه.

اول بگم که استارتر یک مرفه بی درد نیس! و مثل خیلی از شما خیلی چیزا داره و خیلی چیزا نداره. 

لطفن فقط کامنتا همراستا با موضوع باشه. قوانین تاپیک:

نالیدن مممنوع!! 

شکایت و بحث در مورد اوضاع خراب و قس علی هذاا شدیدن ممنوع!!

مقایسه خود با دیگران و گفتن خوشبحالت من که فلانم ممنوع !! 

فقط جملات مثبت و دیدگاهای مثبت !

یه نگاه عمیق به دور و ورتون بندازید و شروع کنید. میتونید از داشته های خودتون یا دیکران بکید. اگه الان اوضاعتون خوب نیس از چیزای خوبی که در گذشته بوده شکرکذاری کنید. اگه بازم نه ارزوهاتونو به زمان حال بنویسید و شکرکذاری کنید. خودم اولین کامنتو میزارم. هرکس حداقل سه مورد

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

خدارو شکر میکنم که بخاطر غذا و چای که الان خوردم خیلی چسبید! بخاطر اینکه لباسایی که تنمه.بخاطر سلامتی بخاطر اینکه تو این گرما یه پنکه دارم که  خوب کار میکنه. بخاطر این گوشی که الان دستمه. بخاطر اینکه اینترنت دارم بخاطر اینکه سواد خوندن نوشتن دارم بخاطر اینکه خونوادم سلامتن و زنده ان. بخاطر اینکه تو خونه ام تلویزیون فرش لامپ گلدون ظرف و خیلی وسایل دیگه هس. ...... همونطور که میبیتید این لیست میتونه همین جور ادامه پیدا کنه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

خدایا شکرت که امروز هم به من فرصت زندگی کردن دادی در حالیکه خیلی ها امروز را  ندیدند و از دنیا رفتند .

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا شکرت که به راحتی نفس میکشم در حالی که خیلی ها بدون دستگاه  نمیتوانند نفس بکشند .

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2728

خدایا شکرت که من میتوانم داشته هایم را ببینم و بابت آنها شکر گذار باشم در حالیکه خیلی ها فقط به نداشته هایشان  فکر میکنند و غصه میخورند .

خدایا شکرت که من خودم را دوست دارم و هر لحظه و هر روز از همه لحاظ بهتر و بهتر میشوم .