2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب اندازه میگیرم 

می شورم و میچینم داخل سبد

خیار و هویج ها  رو برای طول عمر بیشتر میذارم  داخل زیپ کیپ ...

چیزی رو نشسته داخل یخچال نمیذارم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ما چون کم میخریم میشورم تو سبد میذارم تو کشو

در غیر این صورت اگه زیاد باشه با همون پلاستیک میذارم تو کشو

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2738

کف کشوهای میوه دستمال کاغذی و ظرف میوه هست که هر چند وقت تعویض میکنیم

رطوبت میوه رو جذب میکنه

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

میوه هارونشسته میریزم توکشویخچال هروقت خاستیم بخوریم به همون اندازه میشورم میخوریم.میوه هایی هم که شستن ونخوردیمو یاتوپلاستیک فریزریا قابلمه روحی

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
ما میوه رو کم کم میخریم اما گوجه و هیار رو همسرم زیادمیخرم کلافه میشم هرچی میگم کم کم بخر گوش نمیده

خیار و گوجه رو که اصلا نشور.خیار رو از پلاستیک در بیار و نگهداری کن لای پارچه نخی هم خوب میمونه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2706