2737
2734
عنوان

کسی هست که از عمل لازک چشمش ناراضی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 26926 بازدید | 81 پست
من هم مثل تو شماره چشمم بالا بود و الان باز عينك ميزنم چون ٤نمره برگشت بعد از ٥سال ظاهرش چيزي نشده ...

وا مگه بر میگرده?کی برگشت?

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=64719788]خوب عمل نکرده برو شکایت کن [/QUOTE نمیسه شکایت کرد آخه قبلش رضایت نامه پر کردیم بعد ...

دوباره عملش میکنن درست شه

Everything I want I have.Money, notoriety and rivieras.I even think I found God.In the flash bulbs of the pretty cameras.Pretty cameras, pretty cameras Am I glamorous? Tell me am I glamorous
[QUOTE=64719788]خوب عمل نکرده برو شکایت کن [/QUOTE نمیسه شکایت کرد آخه قبلش رضایت نامه پر کردیم بعد ...

رضایت ندادی که بزنن ناکارت کنن رضایت دادی چشتو درست و بی نقص عمل کنن

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2738
وا مگه بر میگرده?کی برگشت?

برگشت ديگه

يكي ديگه از اقواممون هم عمل كرد برگشت شماره چشمش

دوتا مورد هست كه امكان برگشت شماره چشم رو بعد از عمل افزايش ميده

يكي عمل تو سن كم يعني سني كه هنوز شماره چشم ثابت نيست كه الان ميگن بهترينش همون بيست و هفت به بعد هست

يكي اينكه شماره چشمت خيلي بالا باشه كه تو اين مورد رسما تا يك نمره برميگرده 

حالا من هر دو رو با هم داشتم

من پی آر کی کردم چندماه اول خشکی چشم داشتم الان راضیم یه سال گذشته

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
آدرسشو دارید یا شماره تلفن؟؟

اسمش مرکز تخصصی چشم امام جواد فک کنم یا جوادالئمه از ۱۱۸ قم بپرس من ندارمش

Everything I want I have.Money, notoriety and rivieras.I even think I found God.In the flash bulbs of the pretty cameras.Pretty cameras, pretty cameras Am I glamorous? Tell me am I glamorous
پی ار کی یا لازیک تا شماره چند رو ساپورت میکنه،نمیدونید؟؟؟

مال من جفتش 3/75 بود ولی بعد ۴ ماه صفر شد و هنوزم صفر هست و خشکی هم تا ۲ سال کم و بیش داشت ولی الان عالی شده و خیلی خدا ذو شکر راضی هستم

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
2706