2737
2734

عمل لازک عملیه که برای برداشتن عینک انجام میدن . من خیلی پشیمونم بعد از عمل چشمم یه روز خوش ندیدم . من نمره یه چشمم صفر شده یکی 2 نمره ضعیفه هنوز . من نمره چشمام بالا بود . الان اون چشمم که صفر شده نسبت به اون یکی فرورفته تره. اعتماد به نفسم خیلی اومده پایین الکی به همه چیز گیر میدم . پیش شوهرم نمیگم که به خاطر چشمم عصبی شدم میترسم بعدا سو استفاده کنه بعدا . ولی دلیل اصلیش اینه . چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید . دکتر خودم که هر سری یه جوری دست به سرم میکنه . یه دکتر دیگه م رفتم میگه چشات از اول اینطوری بودن😨 ولی من 25 سال چشام هیچ مشکلی نداشت چون لنزم استفاده میکردم ولی توی چشام مشکلی نمیدیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ای بابا...یکی اینجا بود عمل کرده بود هم فرم چشماش تغییر پیدا کرده بود و هم خشکیی چشم خیلی شدید گرفته بود که با هیچ قطره ای خوب نمیشد...منم خودم خشکی چشم دارم بخاطر همین جرات نمیکنم لازک کنم

منم هر کی رو میبینم راضیه نمیدونم من چرا اینطوری شدم

خوب عمل نکرده برو شکایت کن 

Everything I want I have.Money, notoriety and rivieras.I even think I found God.In the flash bulbs of the pretty cameras.Pretty cameras, pretty cameras Am I glamorous? Tell me am I glamorous

من هم مثل تو

شماره چشمم بالا بود و الان باز عينك ميزنم چون ٤نمره برگشت بعد از ٥سال

ظاهرش چيزي نشده

ولي خوب چون تو سن كم عمل كرده بودم واسه همون ميگن برگشته

بهترين سن بيست و هشت هفت سالگي به بعد هست من بيس و دو سالگي عمل كردم

دوستان هزینش چقدره؟منم چشام ضعیفه یکیش ۲ یکیشم ۲و۷۵.. 

یه مرکز تخصصی تو قم هست هم دکتراش خوبه هم هزینش زیر دو تومنه

Everything I want I have.Money, notoriety and rivieras.I even think I found God.In the flash bulbs of the pretty cameras.Pretty cameras, pretty cameras Am I glamorous? Tell me am I glamorous
2706