2733
2739

سلام خانما....من الان هفت روز از موعدم گذشته...از همون روز موعدم تاحالا واقعا سینم درد میکنه...خیلی بیش از حد هم ترشح دارم خیلی زیادا...دیروز هم یکمی فقط خیلی کم خون تو ترشحم دیدم...ممکنه بخاطر عفونت پریود نشده باشم یا باردارم؟؟

خانما لطفا واسم دعا کنین زود نی نی دار بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیبی چک نزدی؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
😣وای خدا کنه باشم...دوست گلم توروخدا واسم دعا کن

انشالله ک نینی تو دلته عزیزم 

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
به احتمال خیلی زیاد بارداری عزیزم. برات دعا می کنم که باردار باشی و انتظارت تموم بشه.

خدا از زبونت بشنوه...توروخدا دعا کن که باشم ...ایشالله هر آرزوی که داری بهش برسی

خانما لطفا واسم دعا کنین زود نی نی دار بشم
2706