2737
2734
عنوان

خیلی پیام داره ها ...

522 بازدید | 46 پست

از قورباغه ای که ته چاهی زندگی می کرد، پرسیدند: آسمان چیست؟

گفت: دایرۀ کوچکی به رنگ آبی!!!!

جایگاهتان را تغییر دهید تا دیدگاهتان تغییر کند.

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

واقعن چ زیبا

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1938873/الناز-اینبار-با-تاپیک-انرژی-مثبتعکسبازی

آسمون نارنجیه ابراشدن تیره 🌇چه غروب خوشرنگی دلم داره میره 💗🏇کاش میشد الان بیرون بریم ازخونه 🤸توبگو هستی بعدش همه چی جوره😊
الان جایگاهمون و چقدر عوض کنیم دلار بیاد پائین ، یا سکه 3 میلیون تومنی بیاد پائین، من دگه هر چی اشو ...

الان فدات شم چه ربطی به دلار و سکه داره ؟

البته که درکت میکنم اوضاع خرابه /...

اما مسئله اینه که حصار ها دور ما نیستند .. حصارها توی ذهن ما هستند !!

2738
الان جایگاهمون و چقدر عوض کنیم دلار بیاد پائین ، یا سکه 3 میلیون تومنی بیاد پائین، من دگه هر چی اشو ...

پولدارها پولدارتر و فقيرا فقيرتر شدن 

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
الان فدات شم چه ربطی به دلار و سکه داره ؟ البته که درکت میکنم اوضاع خرابه /... اما مسئله این ...

استارتر جان یه چیزی بگو تو که سر در می آری از این چیزها ، حالمونو خوب کن ، یا یه چیزی بگو بتونیم تحمل کنیم، منم آدمم بخدا، دیشب خونه خاله بودم ، کلی فیلم مهمونی برام گذاشت، همه لباسهاشون و زندگیهاشون  و مبلهاشونو خونه هاشون، اونوقت من هزار تا قرض و قوله و زندگی رو ی هوا، توی تاپیکهای قبلیم گفتم، همه اش دنبال خیریه و کمک به حیوانات، ما یه دست مبل آبرومند نداریم تو خونه، از بس کوچیکه . من خیلی وقته تو هیچ مهمونی نرقصیدم، همه اش کار کردم، توروخدا یه چیزی واسه دل منم بگو، بگو چجوری آسمونو ببینم ، تا بی مهریهای خانوادم کوچیک شه واسم، توروخدا شما انگار خیلی سردر می آری، کمک افرادی مثل منم بکن ، صواب داره بخدا.

البته گاندی ادمای فقیر جامعه رو دور خودش  جمع کرد و پیروز شد 

و حتی خودش با اینکه از لحاظ اجتماعی یالا بود فقر و قناعت رو انتخاب کرد 

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
استارتر جان یه چیزی بگو تو که سر در می آری از این چیزها ، حالمونو خوب کن ، یا یه چیزی بگو بتونیم تحم ...

عزیز من .. فدات بشم خدا گره از کارت باز کنه .. من اگر سفره ی دلم رو باز کنم اینجا میشینی برام گریه میکنی.. پس بگذریم ...

منم تبعیض ها رو می بینم شاید خیلی بیشتر از شما ...

این جمله رو تقدیم کردم به بعضی از  بچه های نی نی سایت که هر چیزی که درک نمیکنن یه انگ به ددرد نخوری بهش می چسبونن..

گرونی برای همه هست ..  ان شا ا.. مشکل سلامتی نداشته باشی

اونهایی که نوشته هامو لایک کردین، یعنی درد دلمو فهمیدین، منم یه خانومم ، دلم ناز کش می خواست مثل همه زنهای فامیل ، کم سن بودم شوهرم رفت زن گرفت، طلاق گرفتم ، درس خوندم رفتم سرکار، خانوادم کوچکترین مهر و محبتی بهم نداشتن، اگه داشتن که اونقدر زود منو به هر قیمتی به یه مرد هوس باز نمی دادن، من موندم و یه سوئیت اجاره ای و یه حقوق و یه خدا و همه شما خانومهای قرتی نی نی سایت، که واسه یه عروسی رفتن هزار جور مدل لباس شب و مدل شینیون می پرسین، ای خدا یعنی یه روز دل منم شاد می کنی؟ حالا هم که هیچی دیگه ..............یعنی الان من اون قورباغه ته چاهم؟ 

نه من دیگه اونم نیستم

من حتی اون دایره ابی رو هم نمی بینم

من جز .....................هیچی نمی بینم

فقط آبرومند زندگی می کنم

تمیز و شیک و زیبا

2706