2733
2734
عنوان

اونایی که نازایی دارن بیان دردو دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 76 پست
مشهد؟میشه آدرسش به من بدی اگه رفتم مشهد برم پیشش

اره کلینیک ثاقب تو جهاد4

نوبتاش ک 1 ساله است

اما فک کنم از طریق همکارش خانم دکتر صالحی بشه رفت پیشش

یعنس اول از دکتر صالحی نوبت گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چیکار کنم دو تا  سقط داشتم و میخوام کمرم سفت باشه چیکار کنم

دلیل سقط چی بوده؟ قلب جنین تشکیل میشه؟ ممکنه مشکل از بند ناف و خونرسانی باشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

عزیزم خانوم همکار شوهرم تیروئد داشت و تازه تیروئدش سرطانی شده بود و باردار بود بهش گفتن سقط کنه و بچه عقب افتاده میشه و خیلی چیزای دیگه...یکم اذیت شد و توی بارداریش عمل کردن تیروئدشو ولی یه پسر سالم خوب بدتیا اورد 

2731
اخه من یکبار ای وی اف کردم با اونم جواب نگرفتم

عزیز دلم شرایط سختیه اما نترس.قطعا بچه دار میشی.من یه کسایی دیدم باورت نمیشه دور از جون انقد مشکل داشتن بچه دار شدن.البته دوا درمونم کردنا.اما نا امید نشدن.مثلا داداش خودم.ده سال طول کشید.مشکل از زنداداشم بود اما بخدا ما انقد بهشون روحیه میدادیم.خودشون خسته شده بودن.الانم یادش میفتم گریم میگیره.طفلک زنداداشم سوراخ سوراخ شده بود.ای وی اف هم کرد اما نگرفت.دگ کامل نا امید شد اما باورتون نمیشه چند وقت بعد ای وی اف خود بخود باردار شد.وای ما مردیم از خوشحالی.حالام یه دسته گل داره.نا امید نشو.بخدا حالتو درک میکنم.میدونم چقد سخته هر ماه چشم انتظاری.اما اینجوری نیست که خدا در دعارو باز کنه و در استجابت و ببنده.اول و اخر کار خداست پس از خودش بخواه من خودم تو قنوتام دعای ربنا هب لنا را میخوندم.یا دعای حصرت ابراهیم که برا بچه دار شدن میخوند.دعا کن انشالامیشه من مطمئنم.

2738
من چی بگم یکسال ونیمه منتظرم وتخمدانام ضعیفه😭😭این ماهم شب تخمکگذاریم خونه نبودیم وپرید

ورزش روزانه و پرهیز از سردی ها و کمپرس گرم تو ایام بارداری! مصرف دم کرده رازیانه و بومادران هرکدوم یه لیوان پر با عسل رازیانه صبح بومادران عصر! فقط و فقط ده روز استفاده کن یعنی از روز پنجم پریودی تا روز پونزدهم! و روز تخمک گذاری هم نزدیکی کن یه بالش بذار کمرت تا نیم ساعت هم بلند نشو! البته یه شب درمیون نزدیکی داشته باشین! و یه چیز دیگه! گاهی اوقات پیاز کباب کنین بخورین! راستی استرس هم نداشته باشین کلا بی خیال و اروم باشین! انرژی منفی به خودتون وارد نکنین! منم تنبلی تخمدان داشتم جوری که اصلا بدون آمپول پروژسترون پریود نمیشدم ولی با پرهیزات غذایی و ورزش و رازیانه و بومادران سر بچه اولم حامله شدم! 

الانم سر بچه دوم حامله هسم شیش هفته! برا این دومی رازیانه و چیزی نخوردم فقط برا اینکه پریودم منظم بشه دو دوره قرص روکین(یاسمین ایرانی) مصرف کردم و دوره ی سومی قرص روکین یادم رفته بود بخرم و....باردار شدم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
چرا ایرانم بندرم ۱۰۰۰کیلومتر تقریبا از خانواده هامون دوریم

امیدوار باش سنی نداری به خدا و قدرتش شک نکن تلاشتو بکن بقیش رو بسپار به اون بالایی برات دعا میکنم که به خواست دلت برسی هم شما هم همه منتظرای این جمع🙏🙏🙏🙏

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
عزیز دلم شرایط سختیه اما نترس.قطعا بچه دار میشی.من یه کسایی دیدم باورت نمیشه دور از جون انقد مشکل دا ...

الهی فدای اون دل پاکت خدا کنه که زودتر جواب بگیرم میترسم با این داروها بدتر ناقص بشیم

2706