2733
2739
عنوان

🌸نکات طلایی خانه داری🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 484612 بازدید | 2835 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من خوبه که آدم نکات خانه داری رو بلد باشه و انجام بده من قبل از به دنیا اومدن دختری خودم کارای خونه رو میکردم اما الان کارگر گرفتم هفته ایی یه بار تمیز میکنه خونه رو اساسی به شما مامان های مهربون هم پیشنهاد میدم بگیرید چون اینطوری بیشتر تایم و زمان دارید برای وقت گذروندن با نی نی هاتون 

2731
به نظر من خوبه که آدم نکات خانه داری رو بلد باشه و انجام بده من قبل از به دنیا اومدن دختری خودم کارا ...

کدوم شهر هستید؟  هزینه کار گر چقدر هست؟ 

بعد از کجا کارگر مطمئن پیدا میکنید؟ 

خانما تو کمد رختخواب های مهمونام بوی بد میده،  با اینکه تمیز هستن.  چون درش بسته هست.  ...

اسپری مخصوص لباس و رختخواب هست 

بوی خوبی میده و موندگار 

مارک ترکیه ایش که معروفتر هم هست یادم نمیاد

کدوم شهر هستید؟  هزینه کار گر چقدر هست؟  بعد از کجا کارگر مطمئن پیدا میکنید؟

من تهرانم ، خودم پیدا نکردم حقیقتا کارگر رو یکی از کاربرای نی نی سایت بهم یه سایتی رو که کارگر و مهماندار میفرستن رو معرفی کرد منم یه بار ازشون کارگر گرفتم راضی بودم الات دیگه هفته ایی یه بار میگم میاد از 30 روزگی دخترم به بعد

2738

چگونه گوشت دیرپز را سریعتر بپزیم ؟

👈یک تا دو قاشق مرباخوری سرکه اضافه کنید

(به گوشتتون نمك نزنيد و برای اينكه گوشت شما طعم نگيره از استفاده زياد سركه خودداري كنيد !)

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂

🔷 وقتی موبایلتان خیس میشود برای خشک کردن و سالم ماندن آن چند ساعت درون برنج خام قرارش دهید...

⛔️از سشوار استفاده نکنید

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
2706