2726
عنوان

🌸نکات طلایی خانه داری🌸

484395 بازدید | 2835 پست

سلام بچه ها🙋

بیاید اینجا نکات خونه داری مفیدی که بلدیم به هم یاد بدیم و کلی چیزای خوب و مفید یاد بگیریم

منم تمام نکاتی که میدونم رو مینویسم

و پیشاپیش از دوستانی که کمک میکنن ممنونم😍😍😘

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

من یه تیکه پنبه رو با عطر خیس میکنم میزارم تو کیسه ی جاروبرقی 

روشنش که میکنم بوی خوب کل خونه رو میگیره

البته فقط وقتی مهمون داریم چون مقرون به صرفه نیست☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من امشب تمیزز میکنم فردا ترکیده...پسر 1 ساله دارم کشو هارو میریره بیرون خوراکی دستشه تو خونه راه میره نق نقو هم هست نمیزاره مرتب کنم باید بخوابه که من بتونم مرتب کنم خسته شدم دیگه

بچه ها لایک نکنید دیگه مرسی اه😡

اولین و مهمترین نکته اینه هرچی رو که برمیداری استفاده میکنی بلافاصله بذاری سر ۹اش 

نکته بعد اینه سنگ روشویی و دسشویی رو وایتکس نزنید به مرور لعاب روش میره و کدر میشه و تمیز نمیشه بهتره به جاش پودر ماشین بزنید 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

صابون سیو هلو رو بوشو خیلی دوس دارم

چند تاشو خریدم رنده کردم

یه کیسه ی کوچولوی پارچه ای درست کردم رنده ی صابونو ریختم توش

و این کیسه رو گذاشتم تو کمد لباسام

کمدو باز میکنم بوی صابون سیو میاد🤗🤗

وقتی پایه مبل یا میز یاهرچیز دیگه ایی روی فرش تو رفته ویجورایی روفرش جاش افتاده بخ بزارید رو اون تیکه وصبر منید اب شه بعد باانگشت جهت مخالف فرش بکشین

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
برای درهای جدید چوب های ام دی اف که جای اثر انگشت میمونه و پاک نمیشه حتی با شیشه پاک کن سرکه عالیه ح ...

برای کابینت هم میشه سرکه زد؟ 

کابینت هام صورتیه مات هست

خیلیییی سخت تمیز میکنم که رد دستمال هم نمونه

من یه تیکه پنبه رو با عطر خیس میکنم میزارم تو کیسه ی جاروبرقی  روشنش که میکنم بوی خوب کل خونه ...

من اب لیمو که میگیرم یکمی از پوستشو برمیدارم‌تفالشو جدا میکنم میذارم خشک میشه  اسیاب میکنم میریزم تو کیسه جارو برقی 

وقتی جارو میکنم یه عطر ملیح لیمویی میپیچه تو خونه 

مقرون به صرفه ام هست 😊

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706