2737
2734
اره خیلی بد دله به همه شک داره هر چی که براش تعریف کنم میگه دروغ میگی از دخترم میپرسه این زجرم میده

نرفتم اخه نمیاد میگه دوس ندارم مسائلمو به کسی بگم واینکه باجماعت مرد مشکل داره هر جا مرد باشه یه جوری به من نگا میکنه با اینکه من حجاب دارم ولی طوری با چشم بهم میفهمونه که از جلو چشاش گم شم حتی فامیل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2سال پیش یا 27 یا 28

ایشالله توی زندگیه جدیدش رنگِ خوشبختی را ببینه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نه عزیزم نیاز متاهل بیشتره چون طعمش چشیدن می دوننن چه خوبه وشیرینه ولی مجردا چون نچشیدن کمتر ا ...

به نظرم اینایی که تعریف میکنن استثناء.منم خیلی هارو میشناسم که زندگی دومشون بدتر از زندگی اولشونه.اینم که میگید متاهل ها که جدا میشن تو محبت کردن حرفه ای هستن رو هم قبول ندارم.به نظرم به خاطر مشکلات گذشتشون بیشتر عصبی وافسرده ترن.

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
بچه ها اگر تاپیک های قبلی من رو بخونید نوشتم که با سوهرم خیلی خیلی مشکل دارم میدونم اگر جدا بشم یک ...

پسرتون گناه داره?فردا بزرگ میشه و میره شما تنها میمونی.میخوای بهش بگی بخاطر تو وایسادم و این زندگیتو تحمل کردم.فک میکنی چی میگه در جوابت?میگه نباید تحمل میکردی.ولی فردا وقتی ببینه مادرش خوشبخته افتخار میکنه بهتون

لطفا از قول بچه ها تصمیم نگیرید شمام حق زندگی کردن داری گلم.

2738
مشهد  نگران نباش پسرها الان برایش مهم نیست این چیزا خیلی

دوراز جون همه، نمیدونم چرا از طلاق و ازدواج مجدد خانم که بجه داشته باشه میترسم، ناخوداگاه یاد اهورا ک ناپدریش بهش تجاوز میکرد می افتم... بعصی چیزا ظاهره فقط دوستان،،، باور نکنید خیلی

اول فك كردم پازله  خوشبخت بشه ان شاالله  خاك تو سر شوهر سابقش مرتيكه انگل

خخخ شما فحش هم میدین لایک میخوره. علت این همه طرفدار چیه. یکی یه تاپیک بزنه جالب میشه. من تازه واردم واسم خیلی جالبه چرا اینقدر دوستت دارن غلاغسیاه 

دوست من شوهر اولش خیانت کرد جدا شد. دومی هم به زور خانوادش ازدواج کرد که بیوه نمونه. ولی طلاق گرفت. برای بار سوم با یه آقاپسر همه چی تموم و عاشق ازدواج کرد.

عروسیشون توی کشتی توی ترکیه برگزار شد. الانم خیلی خوش هستن و به زودی هم بچه دار میشن. دوستم نه بابای پولداری داشت و نه چهره اش خیلی خاص بود. فقط خسلس سخت تلاش کرد سطح زندگیشو بالا ببره. حرف مردم براش مهم نبود و گذاشت هرچه قدر میخوان چرت و پرت و تهمت بگن. الانم داره نتیجه تلاشش رو می بینه. نوش جانش

اگه می خواست با مدرک دیپلم بشینه با اون مرتیکه اولی زندگی کنه الان هم خودش بدبخت و افسرده بود و هم دو تا بچه افسرده داشت.

حالا من بچه نداشتم ولی طلاق گرفتم بعد با شوهرم آشنا شدم... 

شغلش بهتر از اولی، از نظر مالی و پس انداز و ماشین بهتر از اون، اخلاق و خونوادش هم صدبرابر بهتر از اون

تو این یه سال و نیم که زیر یه سقفیم حتی یک بار، حتی تو اوج عصبانیت به روم نیاورده گذشتمو

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
Nambur one به فارسی میشه نامبر وان مجید کوچولو

Number عزیزم. مجید کیه این وسط؟

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706