2703
2553

دخترعمو منم بعد از ده سال زندگی جداشد،،شوهرش بایک دختر مجرررد و خودشم با یک پسر مجرررد سریعا نامزدو بعد ازدواج کردند،،ی دختر خاله دیگمم طلاق گرفت با یک پسر مجرد ازدواج کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یک خانوم مشاور تعریف میکرد یک زنه رفت مشاوره یک شخصی گفته شوهرم زن صیغه میکنه چکار کنم؟اونم گفته خلاف شرع که نکرده برو به خودت برس ومحبت کن خوب میشه 

هیچی مرده با خودش گفت چه خوب خیانت کردم زنم هم بهتر شده پس بازهم عیب نداره و....

2720

دمش گرم. ایشالا منم یه پسر نامبر وار تور کنم چش عالمو کور کنم😂 تلافی گذشته در بیاد

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

تو فامیل مام بودن .شوهره خیلی هیز و زن باز بود با یه بچه طلاق گرفت  دختره و شوهر دومش خوب شد خداروشکر 

چون خوب انتخاب کرد و تجربش بیشتر شده بود 

هر کی بخواد مثلا دوباره ازدواج کنه مورد بهتر پیدا میکنه چون تجربه داره و می دونه چی واسش اولویته  

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
مربیم همیشه میگه بعد هر شکستی قطعا پیروزی خواهد بود...دوستان مطلقه نا امید نباشن انشالله بهترینا گیرشون میاد
شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
2714

يكي از فاميل هاي مام شوهر و بچه داشت با يه اقاي پولداره متاهل رابطه داشت كه شوهرش و همه فاميل خبردار شدن و طلاقش داد ...... 

بعدش با يه پسره خيلي خوشتيپ و خوش قيافه ازدواج كرد بچه ش رو هم برد پيش خودش الانم از اين شوهره خوشتيپه يه بچه داره براش ماشين و خونه هم خريده ........ 

این نیز بگذرد

خوشبخت بشن

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2706