2733
2734
شرمنده نظرات رو نخوندم. نظرم رو راجع به همون موضوع تاپیک میگم. منم معتقدم تو این جور مسائل و اصلا ...

نظرتون راجع به این چیه که یه خانوم خیانت ببینه و بخاطر بچه هاش مخصوصا دختر صداشو درنیاره که فامیل و آشنا متوجه نشن تا آینده دختراش خراب نشه یعنی فداکاری بکنه تا زندگی و آینده دختراش بخاطر اینکه پدرشون چطور آدمی بود خراب نشه بهرحال علت طلاق بین فامیل و آشنا هر چقدرهم بخوای بپوشونی فاش میشه

چی بگم والا مادرم ک نمیزاره ،پدرو برادرم ندارم :-\ ولی از وقتی که جوری زدتم ک نفسم بند میاد به طور ...

الان اگر  هنوز خوب نشدی سریع برو پزشکی قانونی  نامه  بگیر  داشته باش حتماها  چ  طلاق

بگیری چ نه.  اصلانم  بهش نگو.    میدونی    چ پدری ازش در میارن.  

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاهر منم شوهرسابقش اعتیاد داشت طلاق گرفت با یه بچه1ساله بعدش بعد دوسال با برادر شوهرم ک زنشو طلاق داده بود ازدواج کردن الان3سال میگذره زندگی خیلی خوبی دارن

حیف که از خابیدن رو صندلی بدم میاد وگرنه برا مجلس شورای اسلامی ثبتنام میکردم😐

منم تو نامزدی جدا شدم     7 ساله یکی میخاد منو با اینکه  ی بار جدا شدم اصرار  داره بیاد جلو اما وضعیت  مالیش   زیاد مطلوب نیست    منم  میترسم این باعث شه  شکست بخوره اینم.  با اینکه بخدا مادی گرا نیستم 

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2728

منم هوس کردم جدا بشم 😋😋😁

والا به نظر من اونایی که برای بار دوم ازدواج میکنن برای این موفق ترن که  عاقلانه تر تصمیم میگیرن ...

مثلا من خودم اگه طلاق بگیرم و دوباره ازدواج بکنم اندفعه حتما روی معیار ِ پرورشگاهی بودن ِ همسرم پافشاری میکنم و مثل دفعه ی قبل کوتاه نمیام 😏...

چون الان دیگه یه دختر مجرد ِ سرخوش نیستم که فکر کنم زندگی مشترک جلوی تلویزیون در حال فیلم عاشقانه دیدن با چیپس و پفک و قربونت برم میگذره ... اندفعه دیگه میدونم خانواده ی مرد چه طوری میتونه گند بزنه به چیپس و پفکات!

پس اگر ازدواج دوباره ای در کار بشه ، دقت میکنم همون چیزی که تو اولی ازارم داد تو دومی وجود نداشته باشه!

هرچند من به درجه ای از عرفان رسیدم که اگر خلاص شم ازین زندگی ، از تنهاییم نهایت لذت رو میبرم 😋...راااااااحت 

سلام دوستان یکی از فامیلهای ما که پسر خیلی پول داریم هست برادر هشت خواهره تک پسره الان دوساله بایک خانم که قبلا دوبار ازدواج کرده و از یکی از شوهراش سه تا دختر داره  که اگه این دوتا رو با هم ببینی مثل خواهر بزرگ و برادر کوچک میمونن  ازدواج کرد ه وخیلی هم زندگی خوبی دارن  از بس زنه رو دوست داره  بهش میگه بانو با خودم میگم این باید دختر اونو میگرفت نه خودشو من فکر میکنم این زنخ که تونسته دل یک پسرو ببره به خاطر اینه که خیلی به خودسو پوستش اهمیت میده وقتی اونو میبینم میگم زن فقط باید به خودس برسه با خودم میگم اونا به خاطر اینه که با هم خوبن

ارامش و اسایش با توکل بر خدا 
2740
یه چیزی خیلی واسم سواله یعنی واقعا توش موندم دخترای مجرد تو خونه موندن خدایی خوشکلم هستن ولی این مطل ...

حرفت که چقدر سطحی و بی پایه اس به کنار

من توی اون 63 نفری موندم که این پست رو لایک کردن

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
البته هميشه صادق نيست  يكي از آشناهاي ما كه پسر پولداري هم بود رفت يه زن مطلقه با بچه گرفت زنه ...

شاید ب این درک رسیده نباید اونو میگرفته بعضیا اول تصمیم میگیرن بعععععد ها ب نتیجه میرسن

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
سلام دوستان یکی از فامیلهای ما که پسر خیلی پول داریم هست برادر هشت خواهره تک پسره الان دوساله بایک خ ...

مسلما یه خانم باید به خودش برسه بخصوص ایشون با این هیستوری بایدبیشتر مراقب باشن ولی صد درصد علت موفقیتش تو زندگی پوستش نیست و فضایل اخلاقیشه 

بعدم هیچ کس از درون زندگی کسی خبر نداره....

انشالله که همه خوشبخت بشن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چرا فكر مي كنيد ازدواج پسرها با مطلقه ها بخاطر دلبري و رابطه ست ؟! برادر من مجرده و چند مدت پيش قصد ...

دلیل منطقی نیست  

ازکجا معلوم شاید بعداز طلاق رابطه نامشروع داشته 

ازکجا مطمعن بوده؟

زنان علیه زنان نباشیم ! کنار هم تا برابری 
یه پسری که این کارو کرد گفته بود چون به دخترا اعتماد نداره میگه حتما چند تا دوست پسر دا ره و بعدم ای ...

با دوس دختر یکی دیگه نمیخاسته ازدواج کنه

ولی با زن یه مرد دیگه ازدواج کرده؟

چه استدلالایی دارن😂خب اون مطلقه هم تو مجردیاش دوس پسر داشته

زنان علیه زنان نباشیم ! کنار هم تا برابری