2737
2739
عنوان

شوهرمو انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 5870 بازدید | 206 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت ميگى جمعست يعنى روز تعطيل، ولى همسر شما همين روز تعطيل رو هم داره كار ميكنه پس مهربون باش گلم، اذيتش نكن شما تا ساعت چهار خواب بودى ولى ايشون هيچ كارى هم كه نكرده باشه با لباس كار يه جا نشسته و اين خيلى سخته

2738

دیگه اعصابم خرد شد شروع کردم بداد و بیداد اونم به بابام فحش دادوقطع کرد زنگ زدم جواب نداد بهش پیام دادم گوی بابام واسه دهنت زیاد و چندتا فحش دیگه اومد خونه یه چند دقیقه دروباز نکردم اومد تو منم دادوبیداد کردم اونم کتکم زد و منم کم نیاوردم زدمش ولی زور من که اندازه اون نیس هرضربه منو ده برابر محکم ترشو زد لوله جاروبرقی رو برداشتم اما بخدا دلم نیومد بزنم اما همچین محکم زد به شکم عوضی انگار نه انگار داریم واسه حاملگی اقدام میکنیم گفتم بی‌غیرت یک درصد فکرکن حامله باشم گفت بااین اوضاع بچتم نمی‌خوام  منم لباس کارشو ازوسط جردادم صدامو انداختم تو سرم که باید از خونه بری بیرون اصن طاقت دیدن شو ندارم بزور بیرونش کردم

خودت ميگى جمعست يعنى روز تعطيل، ولى همسر شما همين روز تعطيل رو هم داره كار ميكنه پس مهربون باش گلم، ...

حرفت خیلی آرومم کرد

شوهرمنم صب تا الان سرکار بود گفت سرم درد میکنه خابید منم عصبی بودم الان ولی آروم شدم با حرفت

I am a queen because I have a cute mad king
دیگه اعصابم خرد شد شروع کردم بداد و بیداد اونم به بابام فحش دادوقطع کرد زنگ زدم جواب نداد بهش پیام د ...

کارت اشتباه بود خیلی 

ادمهاى اين روزگار اين چنين اند با گرك بره ميخورند با چوپان گريه ميكنند  

2706