2733
2739
عنوان

خانومایی زایمان طبیعی انجام دادین؟چطوره؟خیلی دردناک و ترسناکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2422 بازدید | 58 پست

دردش‌یکم‌بیشتر از وقتیه که پریود هستی...شبیه دل پیچه هست...ول میکنه‌میگیره..اگه نترسی راختتر از اونچیزی که فکر‌میکنی میگذره

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.
من از پاره شدن واژن میترسم از تصور اینکه گوشتم جر بخوره وای

امپول میزنه بی حس میشه اصلا نمیفهمه ادم

بنظرم بهتره تا اینکه غیر از پوست خود رحم هم پاره بشه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی که هست من از مدفوع کردن هم خیلی میترسم.

تنقیه میکننت احتمالا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

این برای اونا عادیه نگران نباش

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2728
امپول میزنه بی حس میشه اصلا نمیفهمه ادم بنظرم بهتره تا اینکه غیر از پوست خود رحم هم پاره بشه

اخه شنیدم میگن بی حسس نمیرنن چون اگه بزنن نمیتونی فشار بدی.تازه بعد زایمان ک بخیه میزنن و هنوز زخمه چجوری دسشویی بره ادم

اصلا نگران نباش تو بخش زایمان این چیزها طبییعیه و اصلا زشت نیست ولی برای اینکه خودت معذب نباشی روز زایمانت فقط چند قاشق عسل بخور چون هم مقویه هم حجمی نداره

ماما اونجا بهت میگه زور بزن طوری که ازت مدفوع خارج بشه

بعد بچه بیرون میاد و کلا اون مدفوع تو خون و. جفت خونی گم میشه

اصلا نگرانی نداره

من بارها تو اتاق زایمان بودم دیدم

نگذان نباش

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
اخه شنیدم میگن بی حسس نمیرنن چون اگه بزنن نمیتونی فشار بدی.تازه بعد زایمان ک بخیه میزنن و هنوز زخمه ...

مگه میشه بی حسی نزنن 

شما وقتی فشار میاری رحمت منقبض میشه بچه رو هل میده بیرون

امپول بی حسیه موضعیه مثل دندون پزشکی

2740
اخه شنیدم میگن بی حسس نمیرنن چون اگه بزنن نمیتونی فشار بدی.تازه بعد زایمان ک بخیه میزنن و هنوز زخمه ...

موقع برش دادن اولا خیلی نازک میشه اونجا به خلطر فشار سر. جنین

دوما بی حسی میرنن و. برش میدن 

ولی موقع بخیه زدنش درد. داره چون بی حس نمیشه معمولا

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
سلام. شرایط بدن هرکسی با بقیه فرق داره، من خودم برای طبیعی رفتم ولی با درداش مردمو زنده شدم،خیلی عذا ...

شرایط بدنی شما چه جوری بود قد بلندی یا کوتاه؟و اینکه تحرک داشتی؟

جواب ابلهان خاموشی است
یچه ها من شش هفته و دو روز هستم سونو وازینال گفت ساک حاملگی دیده میشود ولی جنین نیست و قلب هم نیست ب ...

وای درک میکنمت. منم اوایل بارداریم همین طوری شدم.عدد بتا 1200 بود ولی قلب بچم توی هفت یا هشت هفتگی صداشو شنیدم نگران نباش عجله هم نکن

طبیعی خیلی خوبه من کاملا راضی بودم دوسه نفر روز زایمانم سز بودن داشتن تلف میشدن از درد من همونطور نشسته بودم راحت شیر میدادم ن قرصی میصرف کردم ن چیزی

حیف که از خابیدن رو صندلی بدم میاد وگرنه برا مجلس شورای اسلامی ثبتنام میکردم😐
مگه میشه بی حسی نزنن  شما وقتی فشار میاری رحمت منقبض میشه بچه رو هل میده بیرون امپول بی حسیه ...

نمیدونم ک من خیلی میترسم دیروز هم ی زن جوون سربچه اولش تو شهرمون سرزا رفت من یه ترسی افتاده تو دلم 

2706