2733
2734
عنوان

خانومایی زایمان طبیعی انجام دادین؟چطوره؟خیلی دردناک و ترسناکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2431 بازدید | 58 پست
من میگم ی دل درد و کمر درد قابل تحمل هست دیگه سره آدم رو ک نمیبرن!!!!!

راست میگی درد سزارین از اونم بده من خودم دوبار عمل کیست شدم مردم الانم نمیتونم کار کنم کمر خم نمیشه اما طبیعی خیلی خوبه انگار تازه بدنیا اومدی

🧿🧿🧿🧿🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم طبیعی بودم درد داره ولی نه اونجور ک تعریف میکنن

نیم ساعت نهایتا اذیت میشی ک اونم قابل تحمله و با اومدن بچه تموم میشه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
راست میگی درد سزارین از اونم بده من خودم دوبار عمل کیست شدم مردم الانم نمیتونم کار کنم کمر خم نمیشه ...

خدا تحملشو ب آدم میده ،من ی کیست مویی عمل کردم هنوز جایی بخیه هاش بی حس هست!!!!بعدم نمیتونی فوری با بچت ارتباط برقرار کنی ،دو نفر باید فقط باشه تا ب ادم برسه یکی نی نی یکی مامان نی نی😃

2731

من بیست و یک سالم بود زایمان کردم

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

۱۰روز پیش خالم زایمان طبیعی کرد....

گفت اصلا اونجوری که بقیه میگن نبود 

اصلا درد انچنانی نداشت تازه خاله ی من زیاد هم حساسه هاااااا...بدجور تا حدی که نمیذاشت معاینش کنن به زور معاینه اش میکردن....

اما گفت زایمانش خیلی راحت بود

راستی بگین ماه درد تاثیری توی روند زایمان داره؟

نگران نباش اصلا عزیز دلم فقط به این فکر کن که بعدش ی فرشته میاد توبغلت .مطمئن باش که درد زایمان قابل تحمله وگرنه هیچ کس نمیتونست تحمل کنه .منم پسر اولم تو بیست سالگیم به دنیا اومد و چها کیلو و دویست گرم وزن داشت و خودم فقط ۵۴ کیلو .طبیعی هم به دنیا اومد .هیچ نگران نباش و به خدا توکل کن .

2740

من زایمانم طبیعی بود و خیلی راضی بودم ،تخت بغلیم سزرین شده بود بنده خدا از شدت درد نا نداشت ولی درد زایمان طبیعی خیلی کمه و بچه که دنیا اومد کلا درد هم میره ،اصلا نترس گلم،دعای نادعلی کبیر و اسم اصحاب کهف رو پرینت بگیر بذار توی ی پارچه تمیز وقتی دردت شروع شد ببند روی پای فکر کنم چپ(بزن نت سرچ کن دقیق نوشته روی کدوم پا)،اینقد زایمانتو راحت میکنه و درد رو کاهش میده که حد نداره،من که خییلی راضی بودم،بعد همین دعا رو نگه دار و بذار زیر بالش نوزادت آرومش میکنه

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...

یچه ها من شش هفته و دو روز هستم سونو وازینال گفت ساک حاملگی دیده میشود ولی جنین نیست و قلب هم نیست بنظرتون طبیعیه؟ عدد بتام بالا هزار بود.و اینک گفت ی هفته دگ تکرار کن ولی من ترسیدم و استرس دارم 

2706