2733
2739
عنوان

اگه کل سرمایتون مث ما صد تومنه چیکارش میکردین تو این وضع اقتصادی

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 28 پست
میتونی سهام شرکت یا بیمارستانی رو بخرید و من چون به رشتم مربوطه شنیدم سرمایه گذاری تو پرورش اسب خیلی ...

اینم خوبه

خیلی درمانگاهم ها هستن

سهام میفروشن.مخصوصا درمانگاهی باشه ک پر مراجعه کننده س.ارزشش روز ب روز بیشتر میشه

خونه  بخری

گرون  نشه

حد اقل پول خودتو بهت میده

طلا گرون شد  رف بعد چند وقت ک‌مشخص نی باز گرون بشه

مغازه و...همه ریسکه تو این وضعیف  

ما‌مغازه  خریدیم  و راه انداختیم از لحاظ جنسی  ضرر دادیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی،تو این دور زمون جون میکنیم پول جمع میکنیم تا به آرزومون برسیم،،،آخرش هیچی باید بشینیم به بی ارز ...

دقیقا بخدا یه روز فک میکردم این مبلغ دسمون بیاد همه چی حله الان انقد بی ارزشه ک نمیدونی چیکارش کنی از این بیشتر ضرر نکنی 

مامانه دوتا فسقلم🐰😍 اسم کاربریم انتخاب  کیبورده😀😕
2731
اینم خوبه خیلی درمانگاهم ها هستن سهام میفروشن.مخصوصا درمانگاهی باشه ک پر مراجعه کننده س.ارزشش روز ...

درمانگاه مثلا سهام بخش دندانپزشکی رو مثلا ممکنه 100تومن بفروشه ازاین جهت گفتم درمانگاه چون تیکه و کوچیک سهامش

اشتباه نکن خواستی طلا نخر...

طلا گرمی ،با اجرت و مالیات 300 پات درمیاد

بفروشی طلای خام حساب میشه 240 تومن... پس تقریلا ر هر گرمی 60 تومن ضرر کردی...

خونه بخری خیلی خوبه ، هرچی هم از مدت زمانش بگذره قیمتش بالاتر میره... 

فقط طلا نخر ، اشتباه بزرگیه...

من 3تا النگو داشتم 45 گرم بودن 6 میلیون و 500هزار تومن گرفتمشون...

فروختمشون  5 میلیون.... اونم بعد یه سال از خریدشون میگذشت...

خواستی سکه بخر ، به روز خرید میشه به روز فروش میره  

ولی خرید خونه مناسبترین چیزه 

من ضرر کردم دلم میسوزه، اشتباه منو تکرار نکن...

خونه  بخری گرون  نشه حد اقل پول خودتو بهت میده طلا گرون شد  رف بعد چند وق ...

خونه نمیشه عزیزم الان یه اپارتمان یه خواب خفه و کوچیکم بت بدت ۱۲۰ ایناا شوهرم میگه اگ همی پول پنج ما پیش داشتیم  وحواله میزدیم برا مغازه جنس میگرف الان 250 میلیون میشد ارزشش ب امروز ... اما الان برعکسه

اشتباه نکن خواستی طلا نخر... طلا گرمی ،با اجرت و مالیات 300 پات درمیاد بفروشی طلای خام حساب میشه 2 ...

ممنون عزیز دلم از راهنمایت شوهرم میگ طلاا اب شده اگ بشه میخرم سکه ام خیلی خوبه ... برا خونه پولمون تو شهر خودمون نمیرسه قیمتا بالاتره فعلا با خانواده شوهرم ی جایم 

2738

از من بتو نصیحت اگه قراره خونه نگیری.طلا سهام مثلا خواستی بگیری همه تخم مرغاتو تو یه سبد نذار .کلا احتمال ضررش خیلییی بیشتره خیلی.

من بودم اطراف تهران هرجا ک بشه پرت هم بود عبنداره یه خونه میگرفتم رهن کامل میدادم.مثلا بیست رهن کامل یا سی.کل خونه 130تومنه به فرض

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد
میتونی سهام شرکت یا بیمارستانی رو بخرید و من چون به رشتم مربوطه شنیدم سرمایه گذاری تو پرورش اسب خیلی ...

سلام ازکجا میشه مطلع شد از فروش سهامشون؟ کجا باید رفت؟

سرمایه گذاری برای پرورش اسب ب چ نحو میتونه باشه؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
سلام ازکجا میشه مطلع شد از فروش سهامشون؟ کجا باید رفت؟ سرمایه گذاری برای پرورش اسب ب چ نحو میتونه ب ...

سلام

بعضی از شرکت ها تو روزنامه ها اعلام میکنن نیاز به سرمایه گذار دارن.

بعضی هاشون هم میتونین حضوری برین و اطلاعات کسب کنین

راجع به پرورش اسب اگه شهرتون پرورش اسب داره جایی رو میشناسید که داشته باشه میتونین به اونجا مراجعه کنین اگر نداره میتونین به دانشکده های دامپزشکی مراجعه کنین چون دتنشکده ها با مراکز پرورش اسب در ارتباطن و خیلیاشون پروزشگاه دارن

و بهتره که برای انجام سرمایه گذاری حتما مشاوره برین پیش یه اقتصاد دان یا یه وکیل که شاخه اقتصاد و دارایی فعالیت داره و حتما راهنمایی بخواین ازش.

سلام بعضی از شرکت ها تو روزنامه ها اعلام میکنن نیاز به سرمایه گذار دارن. بعضی هاشون هم میتونین حضو ...

ممنون محبت کردید. عزیز من تهرانم، لیسانس بیولوژی و لیسانس مترجمی انگلیسی و ارشد مدیریت دارم اما شغلی ندارم. قبلا هم کارکردم

میخاسم ببینم شما کاری برام سراغ ندارید؟؟ یا راهنمایی خاصی

ممنون بازهم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس