2726

سلااااام خانم گلاااا اگ صد میلیون داشتین ک کل دارو ندار زندگیتون بودبخاین سرمایه گذاریش کنین  ک تو این دوره اندازه صدتومنه ارزش داره چیکارش میکردین  ن زمین این قیمت هس تو منطقه ای ک ما هستیم نه خونه ارزش پول خیلی خیلی ناچیزشده من میگم باهاش طلا بگیره ب عنوان سرمایه چطوره  

مامانه دوتا فسقلم🐰😍 اسم کاربریم انتخاب  کیبورده😀😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زمین جای دیگه میخریدم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ااثلا اوضاع طلا و دلار وًمسكن رو نوسانه تا ابان ريسكه ولي محال ممكنه مثلا دويست شيش بشه از سي تومن بشه بيست تومن تاحالا نداشتيم يا بانك ميزاشتم بمونه يا يه ماشين خارجي بر ميداشتم يا دوتا ايراني

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

اگر  پول اضافسس

حتما ی شهر دیگه خونه بگیر بده اجاره

طلا سرمایه نیس  بفروشی ضرر میکنی

مادرم  رف طلاشو  قیمت  کرد اوج ارزونی خرید مثلا ۲۰گرم  بفروشه  ۵ملیون  مثلاااااا   همون ۲۰گرم بخره ۶ملیون مثلا میشه

بعد  چقد پول مالیات دستمزد و...اجرت کم میکنن

طلا ک بالا پایین داره اما طی یکسال ممکنه سود خودشو برسونه اونم همش استرس

من نظرم روی خونه است

بنظرم

حتی اگر شده منطقه پائینتر باشه

بهرحال هم میشه از اجاره ش سود گرفت هم ارزش ملک میره روش...

چرا با صدتومن کاری راه نمیندازی

عزیزم ایشون مغازه دار این صدتومن میخاییم به عنوان سرمایه زندگیمون بذاریم به عنوان خونه ویا زمین ولی نمیشه  با این پول اگرم با این صد میلیون الان بخاد باهاش خرید کنه ارزشش ب پول الان شاید پنجاه تومن بشه میخاییم پولمون بی ارزش نشه ی چیزی یه کاری بکنیم ک فردا روز پشیمون نشه

ااثلا اوضاع طلا و دلار وًمسكن رو نوسانه تا ابان ريسكه ولي محال ممكنه مثلا دويست شيش بشه از سي تومن ب ...

بانک ک اصلاااا 😐😂

2706