2733
2734
عنوان

دوستان مراقب باشید😨😨😧

333 بازدید | 22 پست

دوستان چند وقتیه که یه اکیپ از دزدهای کثیف که میگن از قبایل خاصی از کشور هستن به استانهای مختلف پخش شدن و دارن به طرز عجیبی ماشین دزدی میکنن و ماشینها رو میدزدن یا با آسیب زدن به ماشینها از اونها غارت میکنن.

تو رو خدا حتی ۳۰ ثانیه هم شده از ماشینتون غافل نشین و یا خونه هاتون رو خالی نذارید که به طلا و وسائل خونه ها هم رحم نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستم عروسک جیشی ولسه دخترش خریده بود سی یه دو ماه پیش یه ماه پیش رفته بود یکی دیگه برا کسی بخره گفت شده ۵۰ 

بنظرم گرون خریدی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

خداروشکر امنیت داریم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
دوستم عروسک جیشی ولسه دخترش خریده بود سی یه دو ماه پیش یه ماه پیش رفته بود یکی دیگه برا کسی بخره گفت ...

ولی ببخشید اشتباه تو این تاپیک گذاشتم😂😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

مال ماهم پراید بود کرج ازجلو در خونه صبح دزدیدن من وعشقم شب هرکدوممون ۱۰۰ صلوات نذر حضرت زینب کردیم۹۹تاشو فرستادیم زنگ زدن ماشینتون پیداشد اون یدونه صلواتم فرستادیم این نذر برا من ردخور نداشته قربون خانم برم من

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
خدا لعنتشون کنه  کم ملت حرص گرونی و نداريشونو میخورن ، حرص خوردن ماشین و دزدی ها هم بهش اضافه ...

اینها یه قوم خاصی توی کشور هستن که من بخاطر اینکه کسی ناراحت نشه اسم اون قوم و قبیله رو نمیگم.

اینها کارشون همیشه دزدی و غارت بوده ولی الان بخاطر این اوضاع نابسامان جامعه دارن بیشتر سواستفاده میکنن

2706