2733
2739

پسر دو ساله ی منم دقیقا همیجوریه ...به برادر شش سالشم حسودی میکنه ...هر وسیله ای که برادرش دستش باشه .این کوچولوهه میخاد ازش بگیره .

تنها راه حلی که برا من جواب داده اینه که همیشه یه هله هوله تو خونه داشته باشم بدم دستش .تا الکی گریه نکنه .

واقعا نمیدونی شش ساعت تحمل گریه کردن الکی چقدر سخته با هر‌ترفندی مشغولش میکردم ولی دو دقیقه بعد گری ...

عزیزم چرا نمیدونم من خودم پسرم دوسالشه و فوق العاده شیطون

بچه صبوری میخواد دیگه

💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاییش درد نمی کنه؟؟ خودتو بذار جای بچه ت ببین اگه حالت خوب و نیست و گریه می کنی مامانت بزن ...

بخدا هر کاری که بگی اعم از نبات داغ برای دل درد یا بازی برای سرگرمی یا غذای خوشمزه و...فکرشو میکردم انجاام دادم اروم نمیشد

فقط دوست داشت غر بزنه

عین وقتایی که پریود میشیم ما خانوما...منتها نمیدونم چجوری گریه بی وقفه رو بتونم تحمل کنم

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.
عفونت ادراری نداره؟ خواهر منم مدام گریه میکرد بعد معلوم شد عفونت ادراری داره

نمیدونم..فردا میبرمش دکتر چکاپ..ولی ظاهرا که مشکل خاصی نداره تو هیچ چیزی..حتی دندوناشم دراومده که بگم بخاطر دندونشه

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.
2728
بخدا هر کاری که بگی اعم از نبات داغ برای دل درد یا بازی برای سرگرمی یا غذای خوشمزه و...فکرشو میکردم ...

نمی دونم

امیدوارم دوتاتون بهتر بشید

بالاخره مامانشی خودت بهتر میدونی چی خوبش می کنه.

از دلش دربیار با محبتت...☺💙💙

عزیزم چرا نمیدونم من خودم پسرم دوسالشه و فوق العاده شیطون بچه صبوری میخواد دیگه

راه حل میخوام که دیگه اخرش کم نیارم

اینجور موقع ها که سوزنشون گیر میکنه چکنم؟😭

2740
لطفا نگین وای نباید زد خب واقعا ادم کشش نداره قرار نیس هروقت حوصلش سرمیره ی ریز گریه کنه اه منم این ...

خدایا به کیا بچه میدی؟؟حکمتتو شکر

حوصله ندارید بچه نیارید....والا

شاید نظر خورده اسپند دود کن 4 قل بخون براش

😭😭😭

اره

کاش تو اون همه اعصاب خوردی اسپند دود میکردم اسپند به من خیلی ارامش میده 

و یکم قران‌میخوندم اروم میشدم 

راه حل میخوام که دیگه اخرش کم نیارم اینجور موقع ها که سوزنشون گیر میکنه چکنم؟😭

خانوم بچه تون مشکلی چیزی داره که گریه می کنه

باید مشکلشو حل کنید.

تقصیر اون نیست که شما تشخیص نمیدین

ببرید دکتر

اگه از شیطونی می خواست اذیت کنه گریه نمی کرد نق نمیزد 

بچه انقدر کوچیک که قصد آزار نداره

خدایا به کیا بچه میدی؟؟حکمتتو شکر حوصله ندارید بچه نیارید....والا

والا حوصله داریم

ولی خداییش شش ساعت تحمل کردن گریه بی دلیل علاوه بر اینکه اعصابتو بهم‌میزنه

دلشوره اینکه بچه چشه که نمیتونم درمانش کنم و عجز ادم هم مزید به علته

کاش میشد ببری ی شهربازی سرپوشیده ک گرم هم نباشه  توی حموم دوس داره آب بازی کنه ؟ کارتون ...

اخ اخ گفتی

امروز اصلا یاد اب بازی نیفتادم

اتفاقا عاشق اب بازیه