2737
2734
خانوم بچه تون مشکلی چیزی داره که گریه می کنه باید مشکلشو حل کنید. تقصیر اون نیست که شما تشخیص نمید ...

خوب منم میدونم تقصیر اون نیست. روز جمعه ای تو یه شهر دور افتاده کجا ببرمش؟ برای همین اینجا درخواست کمک خواستم..فردا هم ایشالا میبرمش دکتر که مشکل جسمی نداشته باشه 

راه حل مناسبی برای این ششرایط میخواستم

به اندازه خودم عذاب وجدان دارم 

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم بچه ها اگه مامانشون مضطرب باشه نق میزنن و گریه می کنند. حال خودتونم باید خوب کنید ...

بخدا تا همین دو سه هفته پیش یه ذره گریه نمیکرد

از وقتی‌مهد بردمش که مثلا یکم با همسناش بازی کنه نق نق میکنه⁦☹️⁩

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.
خوب منم میدونم تقصیر اون نیست. روز جمعه ای تو یه شهر دور افتاده کجا ببرمش؟ برای همین اینجا درخواست ک ...

آبجی من شما رو سرزنش نکردم.می دونم کلافه شدی.

پاشید یه آبی به دست و روتون بزنید نفسی تازه کنید .

ان شالله حل میشه.الان دقت کنید ببینید چشه.کی میزنه زیر گریه.ببینید از چیه.شاید سرما خورده شاید دلش درد می کنه شاید چیزی نیشش زده

شاید فقط بغل می خواد.شاید از اعصاب خردی شما استرس گرفته...

بجای نشستن و غصه خوردن برید بهش برسید عذاب وجدانتون هم کم بشه.همه جای بدنشو نگاه کنید.اگه چیزی نفهمیدید حداقل بغلش کنید نوازشش کنید .بازی کنید.نمی دونم هر کاری

موفق باشید.💙🌼

2731
بخدا تا همین دو سه هفته پیش یه ذره گریه نمیکرد از وقتی‌مهد بردمش که مثلا یکم با همسناش بازی کنه نق ...

من بودم کمتر می بردم.

ولی نیستم

پس خودتون می دونید.

ولی چند روز نبرید.بچه تو این سن کنار مامانش چی کم داره که بره مهد؟

شاید بهش خوش نمیگذره طفلک

من بودم کمتر می بردم. ولی نیستم پس خودتون می دونید. ولی چند روز نبرید.بچه تو این سن کنار ما ...

تنهاش که نمیزارم تو مهد خودم هم هستم.چون اینجا هیچکیو ندارم برای اینکه یکم بچه های دیگه ببینه میبرمظ.ولی خوب چون شاید از همه کوچکتره و‌نمیتونه مثل اونا بازی کنه ناراحتی تو دلش مونده باسه...راست میگین یه مدت نمیبرم..شاید به قول شما اضطراب پیدا کرده که منو نبینه...برای همین هی اویزونم میشه دو دقه یه بار...

چقدر این همفکری ادمو‌به نتایج خوب میرسونه

مرسی از شما و‌بقیه دوستان

😍😘