2733
2734

یه مدته پسر من خیلی زیاد گریه میکنه و نق میزنه و شیطنت میکنه....امروز از ساعت شش صبح یه ریز گریه کرده تا ۱۲ ظهر یک سال و نیمشه

دیگه اخرش اعصابم خورد شد

کتکش زدم😭😭😭 گریه که بند نیومد هیچ بدترم شد میدونم خیلی خیلی کار بدی کردم....و عذاب وجدانم داره خفم میکنه

دیگه دیوانه شدم

الان از دست خودم عصبانیم که چرا زدم تو باسنش😭😭 تو رو خدا یکی بهم راهکار بگه چیکار کنم بگیره بخوابه این جور م‌اقع...

دم کرده گیاهی مثل گل گاو زبون بهش بدم؟

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیه عزیزم..ماهم انسانیم وتا ی حدی توان و کشش داریم..بچه داری سخت تررررین کازدنیاست😥

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

دیگه کاریه که شده.باهاش بازی کن ازدلش دربیار

اقتضای سنی بچه تون همینه یعنی شیطنت.برای نق زدن وگریه کردن ببین مشکلش چیه جایش دردمیکنه یادلتنگی داره واسه بیرون واینا؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
وااااای خوب بدون علت که گریه نمیکنه بچه ...شاید مریضه

چرا عزیزم..پسرمن بی علت گریه میکرد بخدااا..اونقدر که بچه تخس ونق نقو بود😣😥

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
آخه بچه 1سال و نیم زدن داره تو تنها حامیشی وقتی اون بچه رو میزنی چه قدر احساس بی پناهی میکنه

واقعا نمیدونی شش ساعت تحمل گریه کردن الکی چقدر سخته

با هر‌ترفندی مشغولش میکردم ولی دو دقیقه بعد گریش شروع میشد

میدونم خیلی کار بدی‌ کردم برای‌همین از همه راهکار‌میخوام

تا خالا اینجوری نکرده بودم

من هم عروسم هم خواهر شوهر و در اینده مادر شوهر خواهم شد...امروز را با رعایت حریم زن برادر و حفظ حرمت مادر شوهر میگذرانم تا فردا با ملاحظه‌کردن با عروسم حرمتم حفظ شود. دنیا بطرز عجیبی گرد است.

لطفا نگین وای نباید زد خب واقعا ادم کشش نداره قرار نیس هروقت حوصلش سرمیره ی ریز گریه کنه اه منم این دردو دارم سرش داد میزنم ولی هزار بار بامحبت باهاش برخورد میکنم جواب نمیده داده جواب میده لامصب

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒