2737
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27627 بازدید | 973 پست
قربونت عزیزم اسفندی ها بهترین مادرهای دنیا هستن اینو تو طالعشونم نوشته  خیلی دلسوز هستن و تو د ...

منم اسفندیم خیلی از مهربونیم ضربه خوردم واقعا

ولی اسفندیا خیلی حس شیشم قوی ایم دارن من تاحالا ندیدم کسی به اسفندی بتونه دروغ بگه

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبان....مغرور و رازدار... دروغ نمیتونم بگم. سعی میکنم تو هر نقشی که هستم عالی اگه نباشم حتتتما خوووب باشم. بشددددت وفادار....و و و با اخلاق😍😍😍😍😍. برم یه نوشابه برا خودم باز کنم بیام

بهمنی ها کینه ایند ویک دنده

دقیقا 👍🏻علاوه بر اینا به شدت حساس .دلسوز بقیه .روحیه لطیف و‌مهربون 

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
2731
من اسفندی ام دقیقا عکش شما زود با همه جور میشم

بله اسفندی ها آدم های گرمی هستن متاسفانه این اخلاقی که من دارم به خاطر طرز تربیت نامناسبی هست که تو خونواده بوده روابط اجتماعی رو خیلی خوب نمیتونم برقرار کنم با بقیه واسه همین بقیه اینجوری فک میکنن که خودم رو میگیرم یا مغرورم

منم اسفندیم خیلی از مهربونیم ضربه خوردم واقعا ولی اسفندیا خیلی حس شیشم قوی ایم دارن من تاحالا ندیدم ...

آره منم همینطور حس ششمم خوب کار میکنه خب نمیتونه بله منم هرکی دروغ بگه میفهمم 

منتها در ازای مهربونیم فقط نامردی دیدم خیلی راحت بقیه رو میبخشم ولی بازم نامردی میبینم و اینه که باعث میشه از مهربون بودنم ضربه بخورم یعنی من میتونستم قلبم رو کنترل کنم نصف مشکلاتم حل بود

2740

من مرداد ماهی هستم.کسی جرات نداره به بچه هام چپ نگاه کنه.عاشق بچه از جونم واسه بچه هام میذارم.البته همه مادرها این کارو میکنن ولی من یه شرایط خاص دارم تو زندگیم ک خیلیا حاضر به تحمل بخاطر بچه نیستن.بارها بخاطر بچه هام دعوام شده با بقیه.

[QUOTE=64695768]واای اره دقیقا. منم به شدت حال به هم زنی مستقل هستم.اصلا نمیتونم از کسی کمک بخوام. دلیل اصلی کار کرد ...[/QUOTE]

شدیییدا مستقل

مغروووور ( البته منظور مغروری که غرورش مخفیه !! )

تجملاتی

عاااشق خرید

خودم از این غرورم خسته شدم . 

غرورم اجازه نمیده از کسی کمک بخوام

اون استقلال طلبی هم از غرورمونه !😬

سکوتم از غرورم

من اندیشه هستم ولی نام کاربریمو بد نوشتم !! چرا ویرایش نداره خب؟!😬
2706