2737
2734
عنوان

❤تاپیک جامع اقدام به بارداری❤

| مشاهده متن کامل بحث + 19205 بازدید | 2866 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بی بی  چک  خوب بگیر...علائم داری؟

دیگه والا نمیدونم کدوم خوبه میگم بمونم اگر نشدم دو سه روز دیگه برم آزمایش اگرم شدم ک هیچی اعصابمو الکی با بی بی چک خراب نکنم

علایم که چی بگم زیر دلم خیلی درد میکنه علایم پریودیم رو دارم ولی خیلی شدیدتردو روزه تهوع زیاد دارم ولی همه اش میگم تلقینه وگرنه بی بی مثبت میشد

هرکی بهم میرسه میگه چرا اینقدر پف کردی ببخش ولی لباس زیرام واسم تنگ شده میگم احتمال داره واسه مصرف این قرصا و آمپول باشه

گفتی خواب یاد یه چیزی افتادم

دقیقا شب عید امسال بود خواب دیدم تو راه خونه ام انگار یه مناسبتی بود که همه داشتن نذری میدادن و میگرفتن ( من کلا اهل گرفتن نذری از جایی نیستم ولی خودم هرسال واسه امام حسین نذری میدم روز تاسوعا )

خلاصه خوشحال شدم و گفتم چه خوبه امروز تا زسیدم در خونه دیدم یه کیسه برنج دم درمون گذاشتن روش نوشتن ک سهم نذری شماست کلی خوشحال شدم و تعجب کردم ک چطور کسی برش نداشته؟

برداشتم رفتم تو خونه دیدم همسایه مون داره نذری میده به مامانم گفتم برو بگیر گفت نه مننمیخوام مال توئه تو برو بگیر میزم دم در میبینم یه ظرف پر از میوه های نوبر و تازه بهم دادن فقط هم همون مونده بود گفت این مال شماست امام حسین واست کنار گذاشته ❤❤❤❤ اینقدر از اون خواب حالم خوب بود که حد نداشت

کل سال من رو ساخت اون خواب😊😊😊

2740
من عوامل نازاییم خیلی خیلی بیشتر بود عزیزم

من تاپیک های شما رو خوندم خودم چند ماه اقدامم و تنبلی دارم ولی دلم گرم شد و امیدوار شدم که منم مامان میشم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
من تاپیک های شما رو خوندم خودم چند ماه اقدامم و تنبلی دارم ولی دلم گرم شد و امیدوار شدم که منم مامان ...

عزیزم  خوش اومدی  به تاپیک  اینجا   ان شااله همه باردار میشن   و بچه هاشون سالم و صالح

انشاءلله. من که حس میکنم هیچ وقت باردار نمیشم.چون  دوعامل نازایی را دارم. تیرویید کم کار و تخم ...

عزیزم این حرف و نزن دوست من کلا یه تخمدان دارهکها pco هستش تیروییدم داره دخترش الان چهار سالشه خدا بخواد نشد نداره

2706