2737
2734
عنوان

خاطره سقط وکورتاژ من

| مشاهده متن کامل بحث + 12140 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

٠میذاشتب ببینم بعداومد ویزگیهاشوازم پرسید گغت مانتظرساک هستیم رفت بادکترصحبت کرد دکتردستورکورتازدادگفتن اماده بشوبریم اتاق عمل خدماتی اومدلباس صورتیاروپاره کرد ولباسای سبز پوشوند راستی وقتی که درد شدید داشتم نمیتونستم مثل بقیه جیغ بزنم فقط اشک میریختم نهایتش مثل دختربچه هایه کم صدام درمیومد همش برای جوونا وخوسبختی خودم وخوب شدن زندگیمون دعاکردم وقتی که درد شدید بود ازخداخواستم به همه منتظرابچه سالم بده خلاصه اماده شدم برم کورتاژ تواتاق زایمان یه تلفن دراختیارمون بود ودوستم هی زنگ میزد حالمومیپرسید منونشوندن روویلچر اززایشگاه خارج شدیم یه عالمه خونریزی داسشتم دوستموشوهرم منودیدن سریع اومدن کنارم گفتن چزوری گفتم خیلی درد دارم دمپاییمو عوض کردن رفتم به بخشی که عمل میکردن پرازاتاق عمل بودهرکدوم یه شماره داست دکتراومد گفت عزیزم توبرواونحابشین وقتی رفتم به خانومه گفتم صندلی کثیف میشه یه نایلون گذاشت نشستم کناریه خانم که اماده بودبره سزارین گفت دخترداره دکترمون هم یکی بودیه خانم اومدگفت میتونی تااتاق عمل بیایی گفتن نه خوندریزی دارم ولیچراوردن رفتیم برای کورتاژ

برای کسی بمیر که حالا اگه برات تب نکرد لااقل یه قولنجی رودلی چیزی‌ کنه 
٠میذاشتب ببینم بعداومد ویزگیهاشوازم پرسید گغت مانتظرساک هستیم رفت بادکترصحبت کرد دکتردستورکورتازدادگ ...

واي چقد سخت😓

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
من سخترین شرایط رو گذروندم😢 دوتا سقط داشتم یکی ۴ماهه،یکی ۶ماهه بچه سالم سالم یهو رفتن😭😭 هم درد ...

شما چراااا؟؟؟کیسه ابتون ترکید؟؟؟

خدایا مرسی که پسرمو سالم بهم دادی❤️💖❤️💖💋😍💋😍💋💐💋💐💋💐
2738
شما چراااا؟؟؟کیسه ابتون ترکید؟؟؟

من پسرم دوسالش بود اقدام کردم واسه دومی

دو روز جلوتر از تاریخ مریودیم لک دیدم و گفتم پریود شدم و این ماه خبری از بچه نیست

نوار بهداشتی و اینا

روز چهارم متوجه شدم با پریودی فرق داره خونش کمه،تست زدم مثبت شد،رفتم آزمایش و خلاصه گفتن بچه س،لکه بینی تمام شده بود

رفتم زیر نظر دکتر،۱۱هفته دوباره لکه بینی شروع شد

دکترم خوب نبود اصلا نپرسید گروه خونت چیه و فقط شیاف داد

نگفت لکه بینیت زیاد شد شیاف رو بیشتر استفاده کن

رفتم بهداشت گفت چرا تو وضعیت روگام نزدی تو گروه خونت منفیه،یک هفته میرفتم بیمارستان و میومدم که قانع بشن باید روگام بزنم

دکتر که گیرم نمیومد همش نبودش،پرستار بخش زایمان هم با اون دماغ عملیش نمیدونست روگام چیه

خلاصه هفته ی ۱۴رفتم سونو ان تی گفت یه بچه کاملا سالم خیالت راحت هیچیش نیست درصورتیکه من خونریزی داشتم همون موقع

دیگه فرداش رفتم بیمارستان که روگام بزنم دکتر اومد و بلاخره تایید کرد،آمپول رو که زدم خونریزیم شدیدتر شد تا شب فقط گریه میکردم تو خونه مثل پریودی بود

مامانم گفت بچه افتاده مگه میشه با این همه خونریزی بچه سر جاش باشه

صبح تنها تو خونه بودم شوهرم سرکار بود

رفتم دستشویی دیدم یه چیزی آویزونه مثل یه رگ بزرگ،یه تیکه گوشت

با ترس و لرز با دستمال توالت گرفتم از خودم جداش کردم گذاشتمش  رو کاشی و پریدم بیرون لباسمو پوشیدم

یه چند دیقه ای تو خودم بودم و گریه میکردم

بعد به خودم جرات دادم از دم در دستشویی نگاش کنم

نیم رخ صورتشو دیدم

سفید سفید بود

یه چشم بزرگ صورتشو گرفته بود

لب و بینی

دستاش،ستون فقراتش،پاهاش

اونموقع بود که ترکیدم فقط جیغ میزدم و گریه

یکم که تونستم تکون بخورم زنگ زدم مامانم و بعد نفهمیدم چی شد

اوندن بردنم بهداشت

اینقدر گریه میکردم و ناله اصلا نمیتونستم حرف بزنم

پرستارا تعجب کرده بودن میگفتن واسه یه جنین اینکار میکنه؟خوبه یه پسر دسته گل داری،ناشکری نکن

خلاصه شوهرم جای من پرونده رو تکمیل کرد و جواب میداد

بعدش رفتم سونو گفتن بقیا بارداری داره و باید کورتاژ بشه،منم از ترس کورتاژ گفتم دارو بده

دکتر گفت فقط یک هفته وقت داری دفع نشد که بعیده بشه باید بری کورتاژ

تو این یک هفته مردم و زنده شدم،خونریزی شدید و هر بار لخته های خون بزرگ دفع میشد هر شب درد زایمان طبیعی داشتم که دیگه شب آخری جنازمو بردن بیمارستان،سریع اتاق عمل و کورتاژ

دکتر به شوهرم گفت چندساعت دیرتر میاوردیش مرده بود

چون بقایا زیاد بود و روز به روز سختتر میشد و به گوشت تبدیل میشد

٠میذاشتب ببینم بعداومد ویزگیهاشوازم پرسید گغت مانتظرساک هستیم رفت بادکترصحبت کرد دکتردستورکورتازدادگ ...

عزیزم خوب درکت میکنم چون کشیدم

شب قبل از کورتاژ تا صبح از درد به خودم میپیچیدم روم نمیشد مثل بقیه جیغ بزنم

میگفتم اونا بچه دنیا میارن جیغ میزنن

من چی واسه یه تیکه گوشت جیغ بزنم

تو خودم میریختم و درد میکشیدم هر بارم کلی خون از دست میدادم

اولین اربودمیرفتم اتاق عمل به پرستاراگفتم میترسم گفتن نترس الان بیهوشت میگنیم گفتم سرم داغ شده فتن که بخاطرایترسه ماهنوزماده بیهوشی رونریختیم تو سرمت بعد دستاموبستن به تخت دیدم که بیهوشی روریختن ولی دیگه حالیم نشد تاابنکه توی ریکاور ددم ماسک اکسیژن روصورتمه متوجه شدم که بهوش اومدم تقریباهیچ دردی نداشتم فقط دست چپم سنگین بود نمیتونستم تکونش بدم دیدم اون خانمه که منتظرسزارین بودبجشوبراش اوردن بعدیه نفراومدفامیل منوصدازد وگفت بهوش اومده یانه بهش گفتن اره مثل اینکه من ازهمه دیرتربهوش اومده بودم شوهرم اینانگران شدن به یکی ازنیروهای اتاق عمل کفته بودن سوال کن بعدازحدو۴٠ دقیقه که تو ریکاوری بودم منوبردن توی سالن بخش عمل گذاشتن رویه تخت دیگه وخارج شدیم همینکه جشمم به شوهرمو دوستم افتاداشکام بی اختیارنی اومد ازاسانسورهمرام اومدن تا بخش زنان که شوهرم نمیتونست بیاد دوستم اومد نشست کنارم دیکه حالم بهتربود واسم سیب اوردن ازبیمارستان وگفتن ابکی بهش بدید اگه بالانیاوردنهار بهش بدین لی حالم خوب بود پرستارامی اومدن مقدارخونریزمونگاه میکردن گفتن اوکیه بعدشم تونستم نواربهداشتی بذارم تاساعت ۶ عصرنگهم داشتن وفقط کمپوت وسوپ خوردم حالم خوب بود فقط کمردردداشتم الانم یه مقدارکمردردم پرسنل بیمارستان اینقدرخوب بودن که خاطده خوبی شدواسم بااینکه درد کشیدم ولی روزخوبی برام بود خدایا شکرت ان شالله همه نی تی سالم بدنیا بیارن

عزیزم میشه بپرسم چقد هزینه کردی؟بیمارستان خصوصی بود یا دولتی؟ببخشید یه سوال دیگه کدوم شهرید؟منم سقط کردم باید دفع کنم اما هنوز طبیعی دفع نشده و احتمالا باید برم بیمارستان

عزیزم میشه بپرسم چقد هزینه کردی؟بیمارستان خصوصی بود یا دولتی؟ببخشید یه سوال دیگه کدوم شهرید؟منم سقط ...

هزینش ۶۵٠ شد ولی بیمه خدمات درمانی داشتم ولی توی تابلوی هزینه هانوشته بود کورتاز از١ملیون تا ١میلیونو ۴٠٠ بیمارستان نیمه دولتی بود سیدالشهدا کرمان بود

2706