2737
2739
بعله بستگی به بچه داره اما اینکه بگی خیلی دیر شده 1سال و نیم باید بگیری دیگه از اون حرفاست!! یه بچه ...

اگه بچه ای تا سه سالگی نتونه حرف بزنه که لاله

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
ببخشید اینو میگم ولی شما خودتون تنبلی میکنین چون هر بعد یه سالگی هر چی به بچه آموزش بدی یاد میگیره&n ...

هرچیزی سنی داره من به زور کاری رو به بچم اجبار نمیکنم. حرفتون اصلا خنده دار بود اینکه میگی دیگه دیر شده زودتر باید میگرفتی. بچه شما استثنا بوده افرین بهش

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بچه ای تا سه سالگی نتونه حرف بزنه که لاله

از نظر شما بله 100درصد لال به حساب میاد. ولی هستن هن

مچین بچه هایی ک به قول شما لال هم نیستند فقط دیرتر حرف میزنن. 

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
هرچیزی سنی داره من به زور کاری رو به بچم اجبار نمیکنم. حرفتون اصلا خنده دار بود اینکه میگی دیگه دیر ...

تنها بچه من نیست که اینجوری خیلی ها باهوشن ممنون بابت تعریفتون

2728
از نظر شما بله 100درصد لال به حساب میاد. ولی هستن هن مچین بچه هایی ک به قول شما لال هم نیستند فقط د ...

نمیدونستم یعنی تا حالا ندیدم 

تنها بچه من نیست که اینجوری خیلی ها باهوشن ممنون بابت تعریفتون

خواهش میکنم.

زیاد ربطی به هوش نداره اینا عادته از اول هذجور عادت بدی همونطور میشه.