2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دخترم ۲سال و۸ماهش بود وهمون روز اول راحت همکاری کردولی توقع نداشته باش دیگه هیچوت نجس نکنه چون بعضی وقتا بازیگوشی میکنندویادشون میره برنددستشویی

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2738
باید زودتر این کارو میکردی تقریبا یه سال و نیم 

چی میگی بابا!!!! یه سال و نیم هنوز بچه رو از شیر هم نمیگیرند عموما چه پوشکییی

پوشک اصلا زمان نداره حتی ممکنه تا 3 سالگی هم طول بکشه تنها کاریه ک نباید زورکی انجام بشه باید بچه به هماهنگی عصب و عضله برسه و امادگیشو خودش پیدا کنه. 

من اصلا قصد گرفتن از پوشک رو نداشتم دوسال و 1ماهگی خودش دیگه پوشک نپوشید

اما جیششم نمیگفت یکی دوهفته دیر میگفت تا ببذم جیش میکرد تا عادت کرد الانم یه ماه گذشته دیگه کامل خوب شده

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
پسر من دوسال و چهار ماهشه. اصلا همکاری نمیکنه. خیلی قشنگ بهم میگه نمیتونم بلد نیستم.😖😖😖

اصلا اصرارش نکنید بزار هروقت اماده د. علایم امادگیش هست سرچ کنید ببینید اون علایم رو داره یا خیر

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
2706