2737
2734
عنوان

تجربه خودتون را خرید و خوردن ماهی و میگو تازه جنوب بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 34 پست

دریا آبشم شور هست و هرگونه آلودگی و .... از بین میبره..چرا مردمان جنوب بیشترراز همه سالم تر هستن؟همش بخاطر مصرف ماهی هست..ای قزل آلاهای پرورشی یه داروهایی بهشون میدن واسه رشد سریع ترشون...که بعضیاشونم بر اثر این دارو میمیرن؛اگه توجه کنین چشماشون از حدقه بیرون زده و خونریزی کردن...گوشتاشونم شل و وله بنسبت ماهیای دیگه...

قوم شوهر مثل درخت کنار توالت می مونن..نه میتونی زیرسایشون بشینی نه از میوش بخوری😕
عزیزم به خاطر آلودگی آب دریا به پسماندای صنعتی ماهی های جنوب مقداری سرب دارن و توصیه میشه سایزای کوچ ...

شایعه است عزیزم   زیاد این حرفا رو قبول نکنید   من خودم بندری و جنوبی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شایعه است عزیزم   زیاد این حرفا رو قبول نکنید   من خودم بندری و جنوبی هستم

دقیقا...بخدا همش شایعه هست و بعضیا زود باور میکنن..

قوم شوهر مثل درخت کنار توالت می مونن..نه میتونی زیرسایشون بشینی نه از میوش بخوری😕
2738

الان یه تیم قوی صیاد توی بندرعباس هستن که صید روز را بالای 5 کیلو به سراسر کشور در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استاندارد ارسال می کنن

کسی خواست بهشون زنگ زنه

09176550081

09362356506

چرت و پرتا چیه...سالم ترین ماهی هست...حالا پرورشیا بهتر شدن؟😒

دکتر منم بهم گفت اصلا ماهی جنوب تو بارداری خوب نیست فقط قزل آلا اونم پرورشی هفته دوبار بهور چن ماهی جنوب جیوه داره ت بدنش

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
دکتر منم بهم گفت اصلا ماهی جنوب تو بارداری خوب نیست فقط قزل آلا اونم پرورشی هفته دوبار بهور چن ماهی ...

فکر کنم این دکترا خیلی میدونن به نظر دکترا تمامی ماده های شیمیایی هست

2706