2733
2734
عنوان

بچه ها خانم ها لطفا کمک کنین چرا زنم اصلا بهم نمیگه دوستت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 10579 بازدید | 502 پست
آره واقعا شاید همینجوری باشه ولی خانم من چطور به بچه امون ابراز علاقه میکنه به مادرش به برادراش خب ن ...

اینارو میفهمم کامل مامان منم اینطوریه توی تیل و طایفه همه عاشقشن انقدر که خوبه ، حتی طایفه بابام... چند ماه پیش زنعموم زایمان کرده بود تا چند هفته هرروز غذا درست میکرد میبرد براش ، میرفت از بچه هاش مراقبت میکرد ، اگه احیانا منم مریض شم تا صبح بالاسرم میشینه ، ولی درمورد بابام اینطور نبوود! وقتی میگم نبود بخاطر یه مساله ای هس که باعث شده مامانم تا حدودی به خودش بیاد! یکم شده با زور هم الان یه سری کارهایی رو میکنه ، ولی قبلا یادمع بابام مریض میشد تا صبح مثلا تو آه و ناله و تب میسوخت مامانم میرفت تو اتاق دیگه میخوابید...

انقدرم زیاد اویزون بازی خوب نیست...منم بودم خوشم نمیومد ازین همه چسب بازی همسرم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم محلیش کن،دورشو زیاد گرفتین زده زیر دلش،یه کم حسادتشو تحریک کنید،خودتونو بزنید به بیخیالی،طوری نشون بدین که اصلا براتون مهم نیست،جای شما بودم قایمکی پرینت خطشو میگرفتم،یا ببینم سیمکارت دیگه ای ندارههم،کلا میفهمیدم مشکلش چیه  ،بالاخره بی دلیل نیست این رفتارا،اینو میدونم هرچی توجه کنید به رفتارای سردش و شاکی بشید اون بدتر میکنه 

آره واقعا شاید همینجوری باشه ولی خانم من چطور به بچه امون ابراز علاقه میکنه به مادرش به برادراش خب ن ...

راستش اولش می خواستم پیشنهاد بدم حتما به مشاور و روانشناس مراجعه کنید ولی بعد از خوندن تمام حرفهاتون به این نتیجه رسیدم که مشکل تربیتیه

یعنی همسر شما جوری بار نیومده که همسرش براش اولویت اول باشه درست رفتاری رو که در رابطه با عمو دارن رو با شما داره

قدردان نیستن و هر محبتی که می بینن رو وظیفه قلمداد می کنن

احتمال زیاد رفتار مادر همسرتون با پدر همسرتون هم مشابه  رفتار همسرتون با شماست

با توجه به تلاشهایی هم که کردید به نظر من فقط 2تا راه می مونه یا به خاطر عشق و علاقه ای که بهش دارید خودتون رو با سردی و بی تفاوتیش وفق بدید یا خیلی مسالمت آمیز و محترمانه جدا بشید

2728
رابطتون باخانوادش پدرش چطوره میتونید ازشون کمک بگیرید ،

پدرش که آدم محترمیه و کل شهر به اسمش قسم میخورن یجوریه که واقعا آدم پاک و ساده ای هستش منم واقعا باهاش خوبم اونم همینطور اینقد که میاد پیش من تو خونه من تو خونه پسرش نمیره ولی مادرش نه مادرش از اون زن هایی هست که یه ذره هم شعور ندارن یعنی پدرش واسه همین نمیتونه چیزی بگه که میترسه زنش کولی بازی دربیاره و اونم به شدت از اینکه آبروش جلوی مردم درخطر باشه میترسه چون مطمئنه اگه به دخترش بگه درست رفتار کن و هرچیزی و اونم به مادرش بگه که بابام اینجوری گفته فورا میره باهاش سروصدا میکنه جنگ و دعوا راه میندازه باهاش یعنی یجوریه که کل مردم شهر احترامشو دارن حرفشو زمین نمیزنن چون واقعا آدم خوبیه ولی همیشه گفتم وقتی پای بچه هاش وسط باشه اصلا و ابدا طرف حق رو نمیگیره طرف بچه هاشو میگیره چون از زنش میترسه یا اینکه فکر اینه آبروی ریزی راه میندازه زنش کولی بازی درمیاره کلا من میگم مشکل از مادرشه چون آدم بی شرفیه و قدرشناس نیست اصلا یجورایی فقط دنبال خاله زنک بازیه

یه چیز دیگه زیاد بوذن سردی میاره بعضیا باید بدونن رفتنی هم در کاره،به خودتون برسید،با دوستاتون برید بیرون تا حرف زد اونموقع بهش بگید که تو بهم کم توجهی میکنی که ،من احساس تنهایی کردم که میرم با دوستام وووووووووووو

پدرش که آدم محترمیه و کل شهر به اسمش قسم میخورن یجوریه که واقعا آدم پاک و ساده ای هستش منم واقعا باه ...

تهدید به جدایی کنید یه درخواست طلاق بدید ببینید چکار میکنه ؟

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن
یه چیز دیگه زیاد بوذن سردی میاره بعضیا باید بدونن رفتنی هم در کاره،به خودتون برسید،با دوستاتون برید ...

بابا میگم من یه ماه رفتم یه شهر دیگه تو کل این یه ماه اصلا عین خیالشم نبود بهش نه زنگ نه پیام هیچی اونم حتی یه پیام نداد که چطوری 

2738

من فکر میکنم شما تلاشت رابرای نگه داشتن زندگی کردی؟وقتشه اون روی سکه راببینه بزارید اونم برا زندگیش تلاش کنه ،

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

نه با ترک کردن موافق نیستم 

تاثیری تو اینجور آدمها نداره 

چون ذاتا بود و نبودت براشون مهم نیست

فکر می کنن همینی درسته که اونا انجام میدن

ولی خب از یه ادم تحصیل کرده متعجب میشم وقتی می بینم که سر یه هفته با یکی صحبت کنه به نتیجه و شناخت کافی برسه و ازدواج کنه و باز تو شرایط غیر عادی بچه دار بشه

تنهایی پارو نزنید...

وقتی یک زن سخت تلاش می کند که عاشق خوبی باشد، تمام خلاء های زندگی را به تنهایی پر می کند و به مرد "فرصت" پر کردن این خلاءها را نمی دهد و آنقدر گرم این کار می شود که فرصت نمی کند ببیند آیا به او نیز عشق ورزیده می شود یا نه...

مثال:🔗تصور کنید که زن و مردی در قایق پارویی هستند، زن در جلوی قایق نشسته و مرد در قسمت عقب.هر دو یک جفت پارو دارند،قایق به خوبی و زیبایی حرکت می کند و زن فکر میکند هر دو به خوبی پارو میزنند.

حال لحظه ای فرا می رسد که زن احساس خستگی می کند و تصمیم می گیرد کمی استراحت کند،ناگهان قایق می ایستد و زن برمی گردد و می بیند.مرد تمام مدت نشسته بوده و کاری نمی کرده و یا خواب بوده و تمام مدت زن به تنهایی پارو می زده و مرد فقط یک مسافر بوده است یا شاید هم برگردد و ببیند هیچ کس داخل قایق نیست.در یک رابطه ی سالم مشارکت و سرمایه گذاری احساسی هردو طرف باید وجود داشته باشد

فکر کنم این اتفاق تو زندگی شما افتاده البته برعکسش

یه جوری این خیالو باید بهم بزنید،چجورش باید خودتون بدونید،مثلا یه نفر که قبلا شما رو دوست داشته،جوری که خودتونم خراب نشید،منم بودم خیالم جمع بود مردیکه عاشقمه فقط با من میمونه،خوش تیپ کم محلی،نتیجه میده،کم محلی،

بابا میگم من یه ماه رفتم یه شهر دیگه تو کل این یه ماه اصلا عین خیالشم نبود بهش نه زنگ نه پیام هیچی ا ...

بعضی زنا که فکر کنم بیشتر ما زنا مردی که زیاد اثبات شه یه جورایی میزنه تو ذوقمون،خودمونم نمیدونیم واقعا چی میخوایم،ایشونم خیالش راحته شما عاشقش هستی،مردا نباید همیشه بچسبن به زنشون منظورم توجه زیادی،خودتونو اولویت قرار بدید بعد ایشون،

نزارید روش تو روتون باز بشه که من دیدم ،علنیش میکنه،اگه مشکلی نداره از سمت شما همون قانون کم محلی،خودتونو یه جور دیگه بروز بدین،خوش تیپ تر سرزنده کم توجه،سرسنگین،نشون دادن عشق زیاد نتیجه عکس میده همیشه خدا

2706