2737
2739
عنوان

بچه ها خانم ها لطفا کمک کنین چرا زنم اصلا بهم نمیگه دوستت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 10606 بازدید | 502 پست
ببخشید از نظر ظاهری مشکلی ندارین؟ خیلی عذر میخوام اگر بی ادبی کردم اینو پرسیدم 

خخخخخخخخ نه شکر خدا تیپ وقیافه شاید نداشته باشیم و چپل چلاق نیستیم عکسم رو پروفایله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط چندتا پیام اخرتون رو خوندم و اطلاع دقیقی از مشکلاتتون ندارم ولی یاد یکی از اشناها افتادم که توجه بیش از حدش باعث شد زندگیشون به مشکل بخوره مهربونی و محبت به جاش خوبه،گذشت تو زندگی مشترک لازمه اما جایی هم نیازه ادم از خودش اقتدار نشون بده به قول معروف اندازه نگه دار که اندازه نکوست

شاید نیاز هست بیشتر تو رفتار خودتون دقت کنید چی باعث شده همسرتون وقتی بیرون هست بهتون خبر نده چرا نمیتونید یه واکنش خوب نشون بدید؟

2731

مشاور فایده نداره.برین پیش روانپزشک..این مشکلش از ریشه باید حل بشه..شاید خودشم قبول داره ولی نمیتونه خوب باشه برات..

نمیگم تهدیدش کن و از طلاق یا خیانت حرف بزن ولی جدی باهاش صحبت کن..بگو هرچی فکر میکنم مشکل از کجاست نمیدونم..تو چته؟چرا اینجوری و...

با صدای محکم و کمی بلند حرف بزن...

یعنی چی پیام میده؟؟جواب پیاماشو نده بیا جلو خودش توی چشماش زل بزن و جواب پیامشو بده...

تمام سعیتو بکن که درست بشه.مطمئنم درست میشه چون از حرفاتون معلومه خانمتون آدم بدی نیست.فقط به خانوادش وابستس و یه مشکل روحی داره

چی میگی تو😤😤😤😤

استارتر خیلی ناراحت شدم از خوندن تاپیکتون چون یه جورایی درک کردم این مساله رو ،

ولی من به این باور رسیدم که این مسائل تا حدود زیادی برمیگرده به ذات آدم ، بعضیا ذاتشون سرده مغروره سختشونه ابراز علاقه کردن ، شاید از شدت علاقه به یک نفر بمیرن ولی نمیتونن ابراز کنن!

من از وقتی یادم میاد مامان و بابام سر این مساله باهم مشکل دارن و هنوزم دارن... و تو این سی سال زندگی مشترکشون هم خودشون سوختن و ساختن و هم ماااا!

پدرم به شدت آدم احساسی هستش وقتی که یکی رو دوست داره جونش رو هم براش میده منی ک دخترشم روزی ده بار قربون صدقه م میره بغلم میکنه نازم میکنه...

مادرم به شدددددت آدم سردی هستش جوری ک منی که دخترشم یادم نمیاد بهم ابراز علاقه کرده باشه یادم نمیاد مامانم بوسیده باشم! 

پدرم جونش رو برای مامانم میده انقددددری بهش ابراز علاقه میکنه ک واقعا من کلافه میشم میگم مرد نباید انقدرا هم احساسی باشه خدا نکنه مامانم یه مریضی داشته باشه شبو تا صبح بالاسرش وایمیسته و بهش رسیدگی میکنه ، انقدر بهش عزیزم نفسم عشقم میگه کههههههه اما دریغ از جانم ! مامانم حتی اسم بابام رو هم صدا نمیکنه! یعنی نمیتووووونه ذاتش همینه .... سرده سرد ، دیگه اونکه شوهرشه منکه بچه ش هستم هم ابراز علاقه ای نمیکنه...

2740
شما ازدواجتون چطوری بوده با هم دوست بودین یا نه؟ 

نه ما فقط یه هفته قبل ازدواجمون باهم ارتباط برقرار کردیم البته همو میشناختیم خیلی وقته یجورایی همسایه بودیم چندین سال ولی باهم برخورد نداشتیم فقط همدیگه رو میشناختیم یه هفته قبل اینکه بریم خواستگاری ازشون خواستم بیان باهم حرف بزنیم که ازشون پرسیدم اگه نمیخاین و خونوادتون اجبارتون میکنن که قبول کنین و این حرفا لطفا بهم بگین گفتش نه اصلا من اتفاقا میخام از شما همینارو بپرسم اگه واقعا چون خونوادتون پیشنهاد دادن شما مجبورین قبول کنین و این حرفا پس لطفا اینکارو نکنین من نمیخام با مردی زندگی کنم دلش با یکی دیگه باشه بهش گفتم نه خیالت راحت من اتفاقا میترسیدم شما اینجوری باشین میگفت نه من خودم کاملا موافق این وصلت هستم یعنی یه هفته کامل من اینارو ازش میپرسیدم دیگه چون مطمن شدم ازدواج کردم باهاش

استارتر خیلی ناراحت شدم از خوندن تاپیکتون چون یه جورایی درک کردم این مساله رو ، ولی من به این باور ...

آره واقعا شاید همینجوری باشه ولی خانم من چطور به بچه امون ابراز علاقه میکنه به مادرش به برادراش خب نمیشه که ذاتش فقط برا شوهرش سرد باشه که آدم سرد باهمه سرده ولی من وقتی دارم میبینم اگه من مریض باشم سرحد مرگ حتی یه خبری نگیره ازم ولی داداشش مریض بشه از بالا سرش تکون نمیخوره یعنی الان جوری شده بخدا من چند دفعه مریض شدم بستری بودم یکی دو روز کامل تو بیمارستان بودم حتی پیام نداده کجایی نیومدی خونه یا هم که بعد دو روز با کلی قرص وآمپول و دوا میرفتم خونه اصلا نمیپرسید چته چیشده ولی اگه داداشش یا مامانش یه سردرد بگیرن فورا بالاسرشونه

نه من بمیرمم خیانت نمیکنم اون کارو کردم تا شاید سرعقل بیاد بفهمه که یه مرد هم دل داره احساس داره نمی ...

حق باشماست آدم به امید میاد توخونه تا دلش خوش باشه ،نمیدونم ولی شاید باید یکم خودتون راازش بگیرید ،شاید مطمئن شده هرکاری بکنه شما دوسش دارید ،یه مدت شما هم توجهتون راکم کنید ،شاید تاثیر داشته باشه ،درهرحال سخته خدابهتون صبر بده

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن
ممنون دوست عزیز ان شالله ولی هرکاری کردم حتی مشاور فرستادم خونه از همکارام بودن هرکاری کردن یه کلمه ...

رابطتون باخانوادش پدرش چطوره میتونید ازشون کمک بگیرید ،

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن
ممنون دوست عزیز ان شالله ولی هرکاری کردم حتی مشاور فرستادم خونه از همکارام بودن هرکاری کردن یه کلمه ...

گاهی حواسمون نیست رفتارهای خیلی کوچک که شاید ازنظر ما مهم نباشند باعث محکم شدن رابطه میشه وکم توجهی به اونها کم کم باعث ایجاد فاصله ودوری میشه ،چه خوب که لبخند ودوست داشتن راازهم دریغ نکنیم شاید فردا دیگه فرصتی برای این کار پیش نیاد

مشاور فایده نداره.برین پیش روانپزشک..این مشکلش از ریشه باید حل بشه..شاید خودشم قبول داره ولی نمیتونه ...

بخدا واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم شاید کسی باورش نشه ولی بقرآن تو همین ۴سال کل ریشام سفید شده تو این سن موهای بدنمم کلا سفید شده از بس حرص خوردم  و هرکاری هم میکنم درست نمیشه چندین دفعه بهش گفتم ببین تو مجبور نیستی بخاطر من عذاب بکشی اگه من مشکلی دارم و فکر میکنی نمیتونی خب بهم بگو چون تو اول زندگیته جونی شاید من اون کسی که میخای نیستم پشیمونی خب بهم بگو یه تصمیمی میگیریم وگرنه من اصلا راضی نیستم بخاطر من زندگی خودتو تباه بکنی فقط کافیه بگی بهم حتی جوری گفتم که تو فقط بگو من جوری رفتار میکنم انگار مقصر ۱۰۰درصد منم جلو خونوادها حداقل بهتر از اینه که اینجوری پیر بشیم فوقش میام میگم من مشکل دارم باعث عذابشم نمیخام عذاب بکشه خداحافظ من رفتم توام برو پی زندگی خودت یانه پس تو خانم زندگی باش منم آقای زندگی اگه من مشکلی درست کردم بیا تو روم بگو توام مشکلی درست کردی تو روت میگم میگه باشه قبول میکنه که درست بشه ولی نیم ساعت که میگذره انگار نه انگار باهم حرفایی زدیم باز همونجوری میشه

2706