2733
2734
عنوان

لکه بینی در هفته هفتم.

1967 بازدید | 14 پست

سلام خانومای عزیز.. من دیروز سونو رفتم و 6 هفته و4 روزم بود. هم جنین دیده شد هم ضربانش.. الان مشکلم اینه که از دیروز صبح لکه بینی دارم. اوایل قهوه ای رنگ بود و کم ولی امروز عصر متوجه شدم خون قرمز رنگ هستش و تقریبا وفتی میاد دو سه قطره باهم میاد... چیکار کنم!! دیروز به دکترم که گفتم لک میبینم گفت خطرناکه الان بچه تو سن رشده.. فشار بخودت نیار.. ولی هیچ دارویی برام ننوشت که لکه بینیم قطع بشه. خیلی نگرانم... 

استراحت مطلق باش

معمولا شیاف پروژسترون میدن

منم هفته ۷_۸ لکه بینی داشتم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیاف سیکلوژست یا همان پروژسترون ۴۰۰ صبح یکی شب یکی ترجیحا واژینال رکتال هم میتونی استفاده کنی استراحت مطلق کن نزدیکی هم اصلا نکنین انشالله که نی نی جاشو محکم کنه

🎀خدا جونم وقتشه دلم شاد شه 🎀
2740

عزیزم شیاف استفاده کن منم ۱۲هفته که بودم لکه بینی داشتم ولی باشیاف خوب شد اولش هر۸ساعت بزار بعدبکن ۱۲ساعت

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 

خداروشکر پس امیدی هست که نی نی منم بمونه... اولین بارداریمه از همون روز اول یه نگرانیای پیش اومده تا الان.. اولش گفتن تیترش پایینه.. بعد که خوب شد گفتن قلبش نمیزنه 80 درصد میفته الانم که اونم رو به راه شده لک بینی دیوونم کرده..

2706