2733
2739
عنوان

امروزم باز خيلي نحض شروع شد...!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 89 پست

مگه دادگاه وايميسه شوهرت بره لرينت بگيره بياره!؟ اونا خودشون اينكارارو انجام ميدن . اگه اونطوري باشه كه همه جعل ميكنن. بعدم اگه واقعاً مال قبل ازدواجت بوده نگران نباش. موبايل پسر خاله ت هم اگه لازم باشه خودشون ته و توشو در ميارن اصلا به شما ها كار ندارن

پرينت نه... خود گوشيو ميبره و هم عكسهاي داخلشو نشون ميده، هم پياما و هم voiceهارو..

چون گوشي منه و كلي اطلاعات شخصي توش دارم! ولي اونموقع هم ميتونم ادعا كنم كه همه ي اونارو خودش انتقال داده به گوشيم و نزديك ٣ساله كه دست اونه!

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مسخره

همسر منم همچین کاری کرد، خودش میگه اتفاقی دیدم، ولی ببخشید زر میزنه چون حتی خودمم نمیدونستم اون ایمیل ها هنوز وجود دارن!

دو تا دونه چت و ایمیل که چیزی نیست کسی بخاد محکوم بشه، نترسی اصلا!

چه مسخره همسر منم همچین کاری کرد، خودش میگه اتفاقی دیدم، ولی ببخشید زر میزنه چون حتی خودمم نمیدونست ...

نه نميترسم عزيزم!

ولي نميخوامم بعدا بهم بگه ديدي حالتو گرفتم؟ ديدي حق با من بود؟؟ 

ميترسم فقط شكايتم رد شه! همين! 

عكسم هست تنها چت و پيام نيست!

2728

بنظرم شکایت نمیکردی و کشش نمیدادی بهتر بود چون الان شوهرت خیلییی باهات لج افتاده میتونه هرشکایتی کنه و طلاقت هم نده‌...منم ازشوهرم میخام‌شکایت کنم ولی الانه وقتی ک دادگاه مهریه و سفته انجام شد بعد...

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم‌ نمیگردم!!!!!
دقیقا مردایی که رواین مووضوع حساسن  خودشون گندشو  درآوووردن

دقیقاااا شوهر منم میگه این مردایی که ادای با غیرتا و درمیارن به زناشون گیر میدن .بعدا هزار حرف و کار میچسبونن به زناشون نمی دونن اسمش غیرت نیست بی غیرتیه

بنظرم شکایت نمیکردی و کشش نمیدادی بهتر بود چون الان شوهرت خیلییی باهات لج افتاده میتونه هرشکایتی کنه ...

آخه همين يه شكايت ميدوني چقدر تاثير داره تو روند طلاق؟؟؟ اينجوري ميخوام مدرك جمع كنم، ثابت كنم كه به خاطر خوف جاني و نداشتن امنيت جاني و رواني، مريض بودنش و بد دل بودنش من راضي به تمكين نيستم!

وگرنه همه چي به نفع اون ميشه ديگه!

طلاق ندادن كه قطعيه! گفته بميرمم طلاقت نميدم الان ديگه خودت ميدوني!!!

2738
شما دادگاه مهریت انجام شده یانه؟

نه هنوز.. تازه از طريق ثبت به اجرا گذاشتم و يكي دوروزه كه نامه ي دادگاهو بهم دادن گفتن بدين پست كنن به دادگاه...!

مال تو تشكيل شده عزيزكم؟؟ 

جهازتو چيكار كردي؟؟؟

دقیقاااا شوهر منم میگه این مردایی که ادای با غیرتا و درمیارن به زناشون گیر میدن .بعدا هزار حرف و کار ...

همه جا و پيش هركسي كه فكر كني آبرومو برده.. 

فاميل من، فاميل خودش.. دوست آشنا.. اصلا حاليش نيست كه آبروي من، آبروي خودشم هست!

گوه بريزم تو اون غيرت نداشتش!

كه اسم مريضيهاشو گذاشته غيرت...

آخه همين يه شكايت ميدوني چقدر تاثير داره تو روند طلاق؟؟؟ اينجوري ميخوام مدرك جمع كنم، ثابت كنم كه به ...

بنظرم توافقی تموم میکردی بهتر بود اینکه طلاقت نده خیلی بده

نه هنوز.. تازه از طريق ثبت به اجرا گذاشتم و يكي دوروزه كه نامه ي دادگاهو بهم دادن گفتن بدين پست كنن ...

برای منم ازثبت به اجرا گزاشتم ولی هنوز دادگاه تشکیل نشده....امروزم دادگاه جهیزیه داشتم.حکم استرداد جهیزیم  وگرفتم ولی خودم نرفتم جمع کنم و بیارم بنا به دلایلی

بنظرم توافقی تموم میکردی بهتر بود اینکه طلاقت نده خیلی بده

تو اين ٣سال يه قرون واسم خرج نكرده، همه پولامو بالا كشيده، اوووونهمه عذابم داده، آبرومو برده همينطوري ولش كنم بره پي خوشيش؟

اگه آخرسر ديدم كه واقعا اذيت ميشم توافقي تموم ميكنم!

برای منم ازثبت به اجرا گزاشتم ولی هنوز دادگاه تشکیل نشده....امروزم دادگاه جهیزیه داشتم.حکم استرداد ج ...

چراااا نرفتي؟

آخه اونمقع حكم باطل ميشه و باز بايد بري از اول اقدام كني كه!

چراااا نرفتي؟ آخه اونمقع حكم باطل ميشه و باز بايد بري از اول اقدام كني كه!

کوچمون و دارن درست میکنن ماشین نمیشه بیاد بخاطر این نرفتم.ن عزیزم وکیلم رفت برام‌ تا یک ماه تمدید کرده..شنبه میخام‌برم‌جمع کنم‌بیارم انشالله...وسایل اون هم که تو سیاهی جهیزیم هست محبورم بیارم میدونم میره فاکتورنشون میده و ازم‌ پس میگیره 

2706