2726
عنوان

امروزم باز خيلي نحض شروع شد...!!!

1245 بازدید | 89 پست

من دارم شبو روز خدارو التماس ميكنم و ذكر ميگم و نذر ميكنم واس درست شدن زندگيم!!

يه چندباري شوهرم ابراز پشيموني كرده بود و كلي اميد و وعده هاي شيرين بهم داده بود، ولي امروز صبح كه از داگاه واسش احضاريه رفته ، (دليلشم: شكايت به خاطر ضرب و جرح، فحاشي هاش، افتراء هايي كه بهم زده، تهمت رابطه ي نامشروع با پسرخالم درحاليكه من يه مدت رابطه داشتم با پسرخالم از طريق تلگرام، ولي ٥ماه قبل عقدم، ولي ٧ماه بعد اينكه ازدواج كردم گندش درومدو همه چي تو حافظه پنهان گوشيم مونده بود و من اصلا اونجور جايي رو تو گوشي نميشناختم...!

گوشيمو دزديد و برد باخودش و كلي آبروريزي درست كرد واسم، ولي الان نزديك ٢ساله كه از اون موضوع ميگذره هنوزم كه هنوزه مدام تهديدم ميكنه و سركوفت ميزنه! منم به خاطر همينا شكايت كردمو الان برداشته كلي پيام تهديدانه و خشن واسم فرستاده كه منم ازت شكايت ميكنم، منم ال ميكنم، بل ميكنم! خودت نخواستي آبروت حفظ شه و برو ثابت كن كه اون رابطه و عكس ها مال الانت نيست. 

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دهنمو سرويس كرده تو اين ٣سااااال....

ديگه خسته شدم، حالا اخلاقاي گند ديگش به كنار!

الان برگشت گفت يا ميري تا ٢روز شكايتتو پس ميگيري يا منم شروع ميكنم! 

هه.. فكر كرده شهر هرته..

باز انققققققققققدر دلم گرفت....😔😞😞

خيلي اميدوار شده بودم... دارم خفه ميشم!!!

2728

کار بکشه به دادگاه؛نامه میدن واسه پرینت...تو پرینتم ساعت و تاریخ مشخصه...از هیچی نترس و کوتاه نیا

قوم شوهر مثل درخت کنار توالت می مونن..نه میتونی زیرسایشون بشینی نه از میوش بخوری😕
کار بکشه به دادگاه؛نامه میدن واسه پرینت...تو پرینتم ساعت و تاریخ مشخصه...از هیچی نترس و کوتاه نیا

آره ميدونم، ولي ميترسم كلي دستكار ي كنه و تاريخ اينارو عوض كنه... عكس هم هست يه چندتايي!

ولي وكيلم ميگه هيچ غلطي نميتونه بكنه!!!

چرا داره.. ميترسم بره كلي دستكاري كنه و هزار جور مانور بده روشون....

مگه الکیه عزیزم ...از هیچی نترس

سری قبل گفتم که توبه گرگ مرگه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
چطور بهت شک کرد که رفت گوشیتو چک کرد

از اول شكاك و بد دل بود.. دوران عقد هرموقع ميمومد خونمون همه جاي اتاقمو بازرسي ميكرد.

چه برسه به گوشي..

خودش يه هكر حاذقِ تلگرامه! اكانت هركيو كه عشقش بكشه ٢سوته هك ميكنه! 

2706